Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » KFC, Burger King, vagy Mcdonal...

KFC, Burger King, vagy Mcdonald's?

Figyelt kérdés

(Kioktatást nem kérek, hogy egészségtelen, hülyeség,gyorskaja...)

Hülyék kerüljenek!!!


2011. nov. 13. 19:23
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
58%
egyiksem..
2011. nov. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
90%

Nekem a KFC vált be a legjobban. Mcdonald's-al nekem csak anyi a bajom hogy mocskosul drága ha normálisabb kaját akarok venni, és ugye mostanában tényleg kispórolnak belőle ezt azt.

A Burger king meg csak szimplán nem szimpatikus nekem.

2011. nov. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a KFC ízei jönnek be jobban. Kicsit csípős-pikáns.
2011. nov. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
87%

Egyértelműen a KFC a legfinomabb és a legkevésbé egészségtelen. Én a mekiből meg a burgerből abszolute kiábrándultam, mikor mindkettőnél csontra haraptam a "húsban".....majdnem elhánytam magam. A burgeres és a mekis "hús" sem hús, bél aprólékok és egy kevés hús van összekatyvasztva.

Míg a KFC-nél lehet látni, hogy egyben van a husi, olyan finom mintha anya sütné itthon (anya ha látod ne vedd magadra, te sütöd a legjobban!:D). Én az affér óta csak ezt eszem, pláne, hogy ott annyiszor töltöm újra az üdítőt ahányszor én akarom:-)


20N

2011. nov. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%

A KFC-ben nagyon finom szendvicsek vannak, viszont ritkán jutok el oda.

A Mekiben a sajtburger-krumpli jobb, a Burgerben ezeket nem szeretem annyira, viszont vannak ott is finom szendvicsek.

A mekisek sem rosszak, csak mivel abból van a legtöbb és oda jutok el a leggyakrabban, már kezdenek unalmassá válni.

A legfinomabbak a pár hétig kapható tematikus hamburgerek voltak, kár, hogy nem állandósítják.


(egyébként az a "leggyakrabban" is pár hét/hónap, ritkán eszem ilyen helyeken)

2011. nov. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%

Előző hozzászólóhoz kapcsolódva - az üdítőt kihagytam, a KFC-ben az tényleg plusz dolog :)

És a csirkehús-alakú csirkehús is bizalomgerjesztőbb, mint a húspogácsák, bár én még nem találkoztam semmi oda nem illővel.

2011. nov. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Burger king, mert nem olyan drága és finom, aztán kfc, mert nagyon finom de nagyon drága, nekem még jön a nordsee, mert bár állati drága, de nagyon jó, majd a subway, ami szintén drága, de jó, aztán a dunkin donuts, amivel az a baj, hogy bp-n nincs :) és utána a meki, ami ha tényleg éhezem akkor elmegy, de ha nem muszáj akkor inkább nem..
2011. nov. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 Bubuc ***** válasza:
100%

1. Burger King (olyan a húspogácsák íze mint ha grilleznék),

2. Meki (kaják nem olyan ízletesek mint a BK-ban, de a dupla sajtos McRoyal szendvicsüket imádom, és szinte minden sarkon van már egy meki)


KFC (sokáig magasan ez volt számomra a best), amióta nincs Fincsibe szendvics, nem járok oda. Az volt az ász, a csirkemellből készült szenyók húsa száraz, és rohadt drága.

2011. nov. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
77%
McDonald's utána Burger King aztán KFC.
2011. nov. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

Látomsokan szeretitek a Kentaki Free Chicken-t. Nekem is ez a kedvencem, mivel igazi csirkehús, bár nem nagyon szeretek kézzel enni (mármint úgy, hogy mindenem zsíros lesz), azért ez vezet nálam. Én baromira nem bírom a csípőset, de pikánsat kifejezeten kedvelem. Ezért jó, hogy a nemcsípősben is van egy pici csípős érzet. Hát igen, az a baj, hogy a KFC ritka, főleg Bp-n, és közelében található. Na és drága. sokkal többször eszek mekiben, de ha tehetném, meki helyett mindig a KFC-t választanám. Még 1 dolog!

A KÁPOSZTASALÁTÁT PRÓBÁLJÁTOK KI A KFC-BEN!!!!! MENNYEI!!! (aki szereti..., de szerintem tetszeni fog :D)

2011. nov. 15. 19:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!