Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért mondják, hogy undorító...

Miért mondják, hogy undorító a szalonnás-cukros túróstészta?

Figyelt kérdés
én sok szalonnával, tejföllel és cukorral szeretem. de ez mindenki szerint undorító. tényleg? ennél sokkal meredekebb dolgokat is megesznek az emberek. ki hogyan eszi?
2009. nov. 26. 18:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
48%
Mi szalonnásan esszük a túrós tésztát! :) az nagyon is finom..de cukrosan..nem is tudom..:D
2009. nov. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
26%
Én ennél meredekebbet még nem hallottam :D Sőt,semmi ehhez foghatót nem hallottam :D Szerintem is undorító :S
2009. nov. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%
Ízlés dolga.Ki így.ki úgy.Én sok tejföllel,kis túróval,pirított szalonnával és sósan.:)
2009. nov. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
74%
Ha neked ízlik, egyed. Én maradok a sós változatnál. Nálam a szalonna és a cukor nem jön össze egy ételben.
2009. nov. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
87%
Szerintem nem udnorító. Söt! Nagyon finom is így. Imádom. ^^ Szóval nyugi, a családunkban mindannyian így esszük. :)))
2009. nov. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
94%

én is úgy eszem:D

ja és én a tojásos nokedlit is cukorral eszem, meg salival, és a káposztás tésztát is cukorral eszem:D

2009. nov. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
94%
én is igy eszem:D mitöl lenne undorito? ...rajtam kivül jopár embert ismerek, aki igy eszi:)
2009. nov. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
74%

Így szeretem: sok szalonna, tejföl és cukor, és NEM undorító, sőt.

Mindenki úgy egye az ételeket, ahogy szereti. Nem lehet leszólni másokat azért, mert nem egyeznek az étkezési szokásaink.

(pár meredek kaja az ismerősi körből: lekváros kenyér vöröshagymával, húsleves citrommal és cukorral, zsíroskenyér vastagon kristálycukorral...)

2009. nov. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
81%

Ha neked így ízlik, akkor mit foglalkozol azzal, ki mit mond?!


Képzeld,az én fiam ketsupot szokott ráönteni, mert ő meg úgy szereti! :D

Nekem is kicsit furcsa, de nem foglalkozom vele : ha neki így ízlik, hát EGÉSZSÉGÉRE!

2009. nov. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
92%

én megeszem külön cukrosan, meg külön sósan, bár úgy csak szalonnával, anélkül nem szeretem.

de így együtt elég furán hangzik - bár szerintem egyáltalán nem undorító.

én a majonézt imádom annyira, hogy vaj helyett azzal kenem a kenyeret - nekem ezt a szokásomat undorítózzák le :D

2009. nov. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!