Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kocsonyát hol tudnék venni?

Kocsonyát hol tudnék venni?

Figyelt kérdés
Tudtok esetleg helyet, ahol kaphatok? A válaszokat előre is köszi.

2011. nov. 14. 01:54
 1/8 anonim ***** válasza:

nem írtál helyet,így a budapestiek szoktak csak kérdezni

mindegy,én Kaposváron lakok,itt több kifőzdében is készítenek,és 600 ft környékén adnak is el , lefagyasztva,műanyag tálkában egy adagot

2011. nov. 14. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
600 Ft-ért kb. 2 kg nyers hozzávalót kapsz = kb. 3-4 adag, ha megfőzöd magadnak.
2011. nov. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

07:55-nek

ebben tökéletesen igazad van,csak a kérdező,most a kész kocsi megvásárlása után érdeklődik,

2011. nov. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

8,45-nek a 7,55-től:

Azt én is értem, hogy készet akar venni. Én biztosan szívesebben enném meg azt, amit én főztem, a saját ízlésem szerint.

2011. nov. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pesti hely érdekelne, főzni meg nem akarok. :)
2011. nov. 14. 09:34
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nagyobb áruházakban lehet kapni. De csak szilveszter környékén. Inkább főzd meg magatoknak. Mi egyszer 2 éve vettünk és borzalmas volt..
2011. nov. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

az Aldiban láttunk, jól meg is néztük, hogy kb 600 ft-ért, hogy lehet ilyen borzalmat adni. egy műa. tálkában

az alján 2 mm vastag, valami karajszeletféle, két karika rápa, fél főtt tojás.a többi a zselatinos lé.

kiábrándító lehet annak, aki kocsonyára számít.

2011. nov. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyobb élelmiszer boltokban, a hidegpultoknál keresd. Idénycikk, sztem már kezdik árulni. Én legutóbb matchban láttam.
2011. nov. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!