Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Amikor vacsorára pizza van,...

Amikor vacsorára pizza van, hogy ehet valaki kocsonyát helyette?

Figyelt kérdés

Csak szerintem képtelenség? Mamám sokszor azt eszik pizza helyett :D

Nem kell beszólni, csak érdekel, hogy ti képesek lennétek-e rá.


2010. dec. 1. 17:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%

Naná!

Én vígan elcserélném, imádom a kocsonyát, de sajna csak karácsonykor eszek anyósoméknál.:(

Pizzát meg az év minden napján tudok enni. :D

2010. dec. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon undi :D
2010. dec. 1. 17:39
 3/22 anonim ***** válasza:
81%

Igen, csak szerinted képtelenség. (Bírom az ilyen hülye megfogalmazású kérdéseket, amiből mostanában egyre több van)


Tudod, a mamád valószínűleg még egy normálisabb korban nőtt fel, amikor megbecsülték a rendes ételt, és nem volt ám minden sarkon pizza meg pizzázó meg hamburger, mint a mai fiataloknak. Normális, rendes kaját ettek. Voltál te már disznóvágáson? Egyáltalán tudod, miből van a kocsonya? Azért nagyon gáz, ha már azon csodálkozol, hogy valaki miért eszik rendes kaját.

Na az ilyen gyerekek szoktak rácsodálkozni, hogy miért nem lila a tehén.

2010. dec. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Na figyi. Elöször is ez házi pizza, ami egyáltalán nem hasonlít a tésztán kívül a rendelhetö pizzákra és azt teszünk rá amit szeretünk.

Másodszor pedig kisvárosban lakom és igen voltam disznóvágáson sokszor és ugyanúgy undorítónak tartom ezek után is a kocsonyát, söt még undorítóbbnak.

Írtam, hogy nem kéne beszólni, de látom ennyi eszed nem volt, csak az általánosításra futotta :)

2010. dec. 1. 17:45
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

Én még akkor sem eszem pizzát,ha itthon készítem. Egy jó házi kocsonyát viszont akármikor megennék.

A bolti pizzát pedig nem is vesezm meg,mert tele van mindenféle adalékkal stb. Nagyon egészségtelen.

2010. dec. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
56%
na, én biztos a pizzát válsztanám. Pedig szeretem a kocsonyát. De egy házi pizza - egyszerűen muszáj enni. Nme tudom, mamád hogy bírja ki..száll az illata..csak azt tudom elképzelni, hoyg előre rákészült a kocsonyára..vagy haragszik anyudra.
2010. dec. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
40%
17:41-nem nincs valami nagy humorérzéke, mi ?:)
2010. dec. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem haragudott rá. Ha haragszik is akkor elfelejti pár óra múlva :)

De tényleg nagyon jó illatok szoktak lenni, én nagyon várom mikor pizza van vacsira, mert sokkal finomabb mint a rendelhetö pizza :)

2010. dec. 1. 17:52
 9/22 anonim ***** válasza:
60%
inkább fel se tetted volna ezt a kérdést... tudod nem minden ember egyforma. szánalmas
2010. dec. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
97%

17:41-nek lehet, hogy nincs humorérzéke, de igaza van.

Elég baj, hogy a műkaják miatt lassan ciki minden ( a buta emberek körében, ugye mondanom se kell? )hagyományos magyar étel.

2010. dec. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!