Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mért egészségtelen az Energiai...

Mért egészségtelen az Energiaital?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 17:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ezért: taurin

[link]

2011. nov. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
ezek az energiaitalok mind a mocskos ameriaki zsid.óknak a találmánya arra való h függővé tegyék az embert aztán mindennap azt iszi víz helyett és aztán szépen legyengül a szervezete,tönkremennek a fogai,esetleg meg is hal a sok cukros vacaktól.hát röviden ennyi
2011. nov. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 bumbi02 ***** válasza:

nem gondoltam volna hogy itt is találkozok zsidózással az Étel Ital kategóriában..


de kedves utolsó: Mi haszna van abban a "mocskos amerikai zsidóknak" , ha te meghalsz? Nekik inkább az lenne hasznuk hogy rászokj, és függő legyél, ne halj bele, hanem sokáig idd, nem?


Persze hosszú távon nem tesz jót a fogaknak, de pl a sertészsír se egészséges ha két kanállal tömöd magadba... A disznót is az amerikai zsidók találták volna fel?


Attól ha az ember megiszik 1-2 energiaital (legyen 3 decis energiaital) egy héten nem fog meghalni elhiheted és semmi baja nem lesz tőle...

2011. nov. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
utolsó:egy hét nem elég a halálhoz és jó valóban nem biztos h meg lehet halni de azért ha éveken át azt issza akkor csak jelentősen károsodik a szervezet nem?és h zsidó vagy amerikai mind1 utálatos mindkettő faj és már így is az ő kotyvalékaikat esszük és isszuk nap mint nap(sajnos)
2011. nov. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 bumbi02 ***** válasza:

akkor megsúgom hogy kb 4-5 éve iszok heti rendszerességgel energiaitalt, vagy kólát... A fogaim épek, nem kellett tömni, húzni egyiket se... Az emésztésemet nem tette tönkre, nincs semmilyen problémám ebből.


Gondolom te is úgy vagy vele hogy neten szidod az amerikai meg zsidó termékeket (igazából nemtom mi velük a gond..) aztán fizetéskor ugyanúgy mész a Tescoba megvenni a külföldi , amerikai termékeket, mert az olcsóbb, vagy mert az ízlik...


Szakács vagyok, ergo nem tudom értékelni gasztronómiailag a sajtburgert pl, mert tudom hogy semmi értékelhető nincs benne, ízfokozók tömkelege.. ennek ellenére szeretem, és hónaponta 1x vagy 2x eszek...

2011. nov. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!