Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire unalmas...

Tényleg ennyire unalmas minden kaja?

Figyelt kérdés
Olyan unalmas már,mindennap ugyanazokat enni.. és fogynom is kéne..mit változtassak?
2011. nov. 15. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Én eleve enni utálok, pfejj. Semmit megcsinálhatod a világ összes kajáját, akkor is ismétlődni fog. De, változatosabbá teheted, ha új recepteket nézel. Vagy mondjuk egyik nap nem eszel, vagy 2 napi harmadnap bármit megkajálnál, és egyből nem lesz unalmas a baboslecsó
2011. nov. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Meg kell szokni. Étrendváltás első kibukása az ok a kérdésre? (csak mert nálam is volt ilyen korszak, olyan 2 hónapig tartott.. aztán rájöttem, hogy vagy megszoksz, vagy megszöksz!:)

:(

2011. nov. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ez tök logikus. Ha unod a kajákat, ne egyél. Egyből megoldódik a fogyás is. :)


Annyi recept van a neten, mint égen a csillag, biztos, hogy rengeteg hasznosíthatót találsz, ha keresgélsz egy kicsti.

Egyél minél több, minél nyersebb növényi rostot. Gabonákat, zöldségeket, gombát, gyümölcsöt.

2011. nov. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Számold a kalóriákat. Ehetsz bármit, ami a napi kalóriaigényedbe belefér. Ha alatta eszel fogyni fogsz, ha felette, akkor elraktározódik zsírként. És minden fogyókúra mellett fontos a mozgás...no persze azt is okosan.
2011. nov. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!