Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen sütit csináljak egyenlő...

Milyen sütit csináljak egyenlőre idegen Szülinapra?

Figyelt kérdés

Nos az udvarlóm meghívót ,hogy menjek vele az egyik nagyon jó haverjának a szülinapjára, akit még nem ismerek. Igazság szerint nem akartam menni, mivel csak az udvarlóm ismerem... De elég sokat kérlelt a végén pedig mondtam,h még átgondolom,de viszek valamit. Először valami alkoholos italra gondoltam, de mondta,h ne költsek.... Üres kézzel meg nem akarok menni, ő hiába visz piát a haverjának és adnánk oda ketten.... Nekem ez nem tetszik. Tehát úgy döntöttem készítek valami finom, mutatós sütit. :) Elvileg minden sütit szeret a haverja azt mondta... De valami mutatósat akarok, elvégre ott lesz a baráti társasága is és jó benyomást akarok kelteni :)

Lehetőleg legyen olcsó, de finom és mutatós. (Sajnos albiban vagyok és még nem tudtam beszerezni gyúródeszkát és ilyesmit...) Tálak ,edényke, mikró és sütő is van. Múltkor őzgerincet csináltam az udvarlómnak, tehát azt nem akarok (nem sima, pudingos, rumos-mazsolás). Kókuszgolyót nem akarok, de gondoltam kókuszkockára, de csoki pudingos masszába forgatva, jó sok rum aromával. A piskótába pedig egy kis diót. Ez jó lenne vagy van valami tippetek? :)

Köszi szépen a válaszokat. (20 éves elmúlt mindenki)


2011. nov. 25. 11:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

11:52-es vagyok, a dinnyesütis :-)


Igen, ha megformáztad a piros golyókat és azt bevontad a zöld résszel, gurgasd őket úgy mintha hógolyót formáznál, és ezután tedd be a hűtőbe. Így könnyebb lesz majd szelni is.

Én úgy szoktam hogy először félbe vágom a golyót. Vágott felével lefelé fektetem és így könnyen vágom szeletekre.

Sok sikert hozzá!

2011. nov. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Végülis a recept is írja hogy a golyókat tedd egy éjszakára hűtőbe és csak másnap szeleteld fel. :-)

2011. nov. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A kókuszkocka jó ötlet, anyu minap azt csinált. Elfogyott egy nap alatt.
2011. nov. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

az Albert kekszes suti szerintem iszonyat finom, olcso, nem kell sutni, konnyu megcsinalni es mutatos

en kivul meg szoktam kenni meg keves kremmel es belehengergetem kokuszreszelekbe, igy tenyleg szep lesz

[link]

2011. nov. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Ja , igaz :D Csak siettem munkahelyre és csak átfutottam... Már fél lábbal ott jártam a munkahelyen. :S

Már megcsintem, majd reggel felszelem :) Alíg várom,h megnézzem milyen lett. na meg az ízére leszek kíváncsi :)


Köszi a többi receptet is :)

2011. nov. 25. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!