Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Karácsonyra nem lesz időm...

Karácsonyra nem lesz időm sütni de sokan jönnek hozzánk. Hol tudnék valakit vagy valami cukrászdát ahol házi sütit zserbo hókifli ilyesmit csinálnak? Olyan igazi házi sütit.

Figyelt kérdés
Vagy esetleg valami hölgy vagy néni aki csinál pénzért rendelésre?Tud valaki valamit segitséget köszi előre is.
2011. nov. 30. 12:53
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt nem irtam bpi vagyok.
2011. nov. 30. 12:58
 2/14 anonim ***** válasza:
45%

Bp-it nem tudok ajánlani, de itt Fóton a Bundiner cukrászda rendelésre vállal karácsonyi (édes és sós) aprósütiket, beigliket (mákos, diós, szilvalekváros, gesztenyés, marcipános) és valóban finomak, házi jellegűek.

Szívesen kisegítenélek, mert imádok sütni, de két picurka gyerek mellett örülök, hogy a sajátunkat és az ajándék családi készletet el tudom készíteni. Idén mindenki stollent kap, mert azt egyben begyúrom, kelesztem és csak sütöm. Aztán csak cukrozom és fóliázom.

2011. nov. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyesmit nagyon sokan vállalnának neked, kérdezd meg a szomszéd néniket, akiknek van már bőven gyakorlatuk, esetleg akinek már ettél a sütijéből és finom volt. Ez valószínűleg a legkényelmesebb és legolcsóbb megoldás.


Némelyik cukrászda is vállal házi jellegű sütit, de őszintén szólva én még olyan cukrászdában nem jártam, ahol tényleg házi íze van a süteményeknek.

2011. nov. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Szia ilyet keresek én is csak pesten....:-))

Köszi szépen ezaz hogy nekem is van egy lassan 2 évesem és születik karácsonykor előtt a 2.baba...Igy nem lesz időm semmire...

2011. nov. 30. 13:10
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi neked is.Hát ezaz hogy vettem én is cukiba éshát minden egy ize volt....nem volt házi jellege..
2011. nov. 30. 13:11
 6/14 anonim ***** válasza:

Ismerős. Tavalyelőtt és tavaly anyu és anyósomék láttak el minket, így csak a kuglófot sütöttem én. Most megint uralom a konyhám, és a lányok is segíteni fognak. (6 és 2 évesek.)

Ezt azért talán meg is sütheted, mert időálló:

[link]

2011. nov. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen megprobálom..:-))))
2011. nov. 30. 13:24
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Írj, én esetleg vállalnék ilyet. Aprósütiket biztosan. Beszéljük meg!

:-)

2011. nov. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszike irtam neked privit..:-)))
2011. nov. 30. 13:30
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
13:28-as vagyok, estefelé írok neked a megadott emailre!
2011. nov. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!