Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Karácsonyi menü? Bővebben.

Karácsonyi menü? Bővebben.

Figyelt kérdés
Tudom hogy az oldalon már volt kérdés, de engem az érdekelne hogy kacsa vagy pulykacombot szeretnék készíteni, van valami jó kis házi receptetek hogy jó ropogós legyen, és finom? Milyen köretet adnátok mellé? Ti mit készítetek karácsonykor? Varom értelmes hozzászólásaitokat! :)Előre is köszi..
2011. nov. 30. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
rengeteg receptem van,több ezer,és én krumpli párti vagyok...fogyózni meg nem karácsonykor kell... (a krumpli miatt mondom,tudom,az hízlal)...ha a receptjeim érdekelnek,keress meg privát üzenetben,írj e-mailt és küldök egy rakattal...
2011. nov. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Ha nemcsak a saját zsírjával, de esetenként sörrel is meglocsolod, piros-ropogós lesz.

Köret: a krumpli gondolom természetes lehetséges változat, mellé hordós párolt-káposzta, vagy lilakáposzta saláta.

Azon kívül rizi-bizi, majonézes krumpli-saláta, babsaláta, vegyes-zöldség párolva, orosz hús-saláta.

2011. nov. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt ki kell próbálnotok próbálom népszerűsíteni hogy az emberek karácsonykor ne halászéval és bolti bejglivel tömjék magukat

Előétel:végtelenül egyszerű, sütsz egy kis olaszos pizza tésztát és ahhoz különféle mártogatóst adsz fel (hagyományos paradicsomszósz, garnéla rák, peszto ) nem hagyományosan karácsonyi de a vendégek megörülnek érte


Főétel: 1,hagyományos töltött pulyka amit óránként locsolgatsz margarin, rozmaring és só keverékével

2,félbe vágott pisztráng egyszerűen só és borssal (ja és margarin meg ha szereted rozmaringal)megsütve pirított fenyő maggal leszórva és citrom karikával tálalva


Desszert: egyszerű de mutatós Panna cotta kandírozott gyümölccsel és tejszínhabbal


EZ A MENÜ BIZTOS SIKER!


15/L

2011. dec. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!