Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne egyek...

Mit tegyek, hogy ne egyek annyi nasit és ne vágyjak rá annyira?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem az édességet és ha elém kerül vagy van otthon nem bírom ki,hogy ne egyek. Ha elém kerül elég sokat szoktam belőle enni, mert jól esik. De szerintem sokszor azért jön rám,mert unatkozom.:S És ráadásul minden nasi után nézem a hasam és látom,hogy nagyobb lett:S Na igen, a hasammal is bajom van.

13/L


2011. dec. 5. 18:40
 1/8 anonim válasza:
Tegyél minden édességhez csili paprikát. Tuti leszoksz róla hogy nasizz.
2011. dec. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Lehet, hogy candidad van, egyik tunete a fokozott vagy edessegek utan.

Itt tudod megnezni a tobbi tunetet:

[link]

2011. dec. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen bajom:) Jó, akkor hülyén fogalmaztam. Annyira nem vagyok függő, tehát eszek sok gyümölcsöt is meg mindenfélét, csak nasit is ha mondjuk megnézem mi van itthon akkor eszek belőle.
2011. dec. 5. 19:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Sokan esznek az unalom miatt. Erre az a legjobb megoldás, hogy szervezz magadnak elfoglaltságot egész napra.
2011. dec. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én átérzem :( mondjuk szerencsére én nem vagyok hízós. szerintem már egy tonnás lennék ha akkora lennék amennyit eszem o.o

bajban leszek ha egyszer elkezdek hízni o.o

de én is főleg az unalomtól eszek. próbáld meg elfoglalni magad! :)

2011. dec. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
ne vegyél semmit :D egyszerű a nasizni szeretnél egyél egy almát, narancsot :D
2011. dec. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fu hát igen "ne vegyek semmit"..:D Csak az a gáz, hogy most kaptam egy rakat csokit mikulásra :DDD De még nem ettem belőle semmit:D
2011. dec. 6. 19:56
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálam is akkor van a gond,amikor tudom, hogy van itthon:)) Ilyenkor szólhatsz a rokonságnak, hogy lehetőleg ne vegyenek annyi csokit.. Így anno egyik nagymamámtól egy nagy bevásárló zsacskót kaptam mikulásra tele banánnal, almával, naranccsal és mandarinnal:DD

Amúgy ihatnál teát, cukor nélkül, de ne instantat, mert abban alapból van cukor és a cukor néha még nagyobb cukoréhséget csinál.

2011. dec. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!