Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi az a sütemény, amiből...

Mi az a sütemény, amiből egyszerre sokat tudtok megenni, és mennyit?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Habos-ribizlis pite, és egy egész tepsivel meg tudok enni egy délután alatt. Szerencsére csak párszor tudunk készíteni nyáron, mert csak egyetlen ribizlibokrunk van. Másképp biztosan meghíznék tőle.
2011. dec. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mézes zserbó. Egyszerre 6-7 darabot tudok megenni belőle.
2011. dec. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fagyi-szelet:) pedig nem vagyok édesszájó, és ez egy kifejezetten édes süti
2011. dec. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor én nagyon kirívónak számítok a 30 szelet zserbóval? :D

Vagy a 20-30 palacsintával? Ma egy nagy kuglóf felét ettem meg. Azért csak annyit, mert holnapra is akartam hagyni, de alig bírtam megállni, hogy be ne kapjam a másik felét.

Egyébként nem vagyok nagy darab, vasággyal 43 kiló.


A válaszokat köszi, várom még a továbbiakat is.

2011. dec. 7. 21:37
 5/8 anonim ***** válasza:
hókifli, brownie, ismered a- csak még egy nagyon utolsót....- ja és az almás pite
2011. dec. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

egyszer palacsintából megettem 10-et, azóta se :)

Attól is függ, mi számít "egyszerrének", ha egész nap rájársz, és lopkodod, és csak azt, vagy ha leülsz, és enni kezded, míg bírod. Ez utóbbi nem jellemzpő rám, inkább az első. De az az összes sütire jellemző, ami éppen otthon van.

2011. dec. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bármelyik kettő lehet. Én kedvtől függően szoktam vagy elnyújtani, vagy azonnal megenni a fenti adagokat. :)
2011. dec. 8. 15:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Rigó Jancsi, Ekler-fánk, képviselőfánk, tiramisu, francia krémes, sima krémes...

Az ilyen főzött krémes, tejszínhabos süteményeket kedvelem, meg a gesztenyepürét, somlóit. De csak egyet egyszerre, mert általában nagy adag. Esetleg kettőt..

2012. ápr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!