Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lenne valami bajom?

Lenne valami bajom?

Figyelt kérdés

Már nagyon utálom a testem ezért kíváncsi lennék arra, hogy mi történne ha ennék baba tápot? Nagyon h**én hangzik de már nincs ötletem mert örökletes:( Lenne valami hatása/mellékhatása?

Köszönöm!


2011. dec. 10. 18:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Jah és 14/f 162cm 37 kg :(
2011. dec. 10. 18:17
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért pont babatápot? Az csecsemők igényeire van kifejlesztve, nem a te szervezetedre. Amúgy nem lenne bajod, nekik sincsen...ha lenne, akkor be is tiltanák.
2011. dec. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Pszichológusra van szükséged, nem babatápra. Illetve a szüleid segítségére.
2011. dec. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Beírtam az adataid egy testtömegindex kalkulátorba. Nézd meg az eredményed magad:

[link]

:)

2011. dec. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Bocs, elírtam. Ez lett:

[link]

Ha ilyen jön ki, akkor én először a körzetihez vinnélek, és elbeszélgetnék vele. Aztán ő megmondja, hogyan tovább. De magadtól semmiképp ne állj neki semmilyen étrendnek.


(Még egyszer bocs, az elírásért...)

2011. dec. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

talán egy jó testépítő edző-szakember tudna segíteni.ők viszonylag sokat ehetnek, de tudatosan fejlesztik a testüket.

ilyen oldalakon keresgélj.

2011. dec. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó kettőnek köszönöm! De nem vagyok ,,beteg" mert örököltem.
2011. dec. 10. 18:33
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mind én voltam. Komolyan gondoltam, amit írtam

Pubertás előtt vagy, változni fog a tested, kamaszodni fogsz. A pszichológs segítene elfogadni önmagad.

Ha muszáj híznod, azt meg okosan kell. Mozgással, erősítéssel, evéssel együtt úgy gondolom, hogy (orvosi, dietetikus) kontroll mellett.

Egyedül semmiképp ne fogj hozzá, anyuddal beszéld át, és kérjetek segítséget. Ha örökletes, akkor is.

2011. dec. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem betegesen utálom azért:)
2011. dec. 10. 18:37
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Eszembe jutott még valami. A legjobb barátnőm eléggé vékony, de amióta ismerem ilyen. Ráadásul magas is. De jól érzi magát a bőrében.

Ha nincs semmi gondod, jó a vérképed, nem vagy fáradékony, akkor ne hagyd, hogy bebeszéljék neked, hogy kórosan sovány vagy, és hogy mindenáron híznod kell.

Ha jó a fizikumod emellett, és mondjuk lebírsz úszni pár hosszt, fel tudsz menni a 4. emeletre gyalog, nem ájulsz el, akkor miért is akarsz annyira hízni?!

Ne erőltesd, ha egyébként nem dietetikus/orvos javasolta.


Üdv!

2011. dec. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!