Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit egyek, ha hízni akarok?

Mit egyek, ha hízni akarok?

Figyelt kérdés
Elég sokat eszek, csak sajnos ektomorf alkat vagyok, és nem tudok hízni, csak párt kg-ot. Sportolok is rendszeresen. Mit tanácsoltok?
2011. dec. 13. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Itt nézz körül, hátha lesz, ami bejön:

[link]

2011. dec. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

- mindent dúsíts tejföllel, sajttal, tejszínnel, tojással magvakkal, így plusz kalóriát vihetsz be.

- nyugodtan ehetsz péksütit, persze csak mértékkel, mert nem egészséges

- egyél sokszor keveset, a főétkezések között is nassolj - egészséges dolgokat (pl. magok)

2011. dec. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
én nem sportolnék..csak kicsit tornázgatnék...és ennék minden félét ,zsírosat.... vagyis én nem is hízó kúráznék mert a sovány csajok szebbek szerintem
2011. dec. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

És ha az utsóra hallgatsz, jó beteg leszel.


Én is hízózok - muszáj, semmi seggem, sem mellem, olyan vagyok, mint egy kislány (éljen az anorexia...) -, és megelégeltem.

Hízókúra címén több édességet eszek (főleg csokit), ám mellette normális kaját is naponta többször. Nem tömöm magamba két lapáttal a zsírt - úgyis kijönne. :(

2011. dec. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja, ti azt hiszitek, lány vagyok? Nem, fiú. 175 magas, 67 kg. Édességet nem nagyon eszek, viszont nemrég kezdtem el újra kolbászt, szalonnát és hasonló dolgokat enni.
2011. dec. 14. 06:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Árulnak a Spar-ban ilyen 200g-os budget-os tepertőkrémet, én annak a 2/3-át szoktam reggelire benyomni zöldséggel, és már meg is van 1000 kalória, és ráadásul isteni finom is. Persze van aki a cukros, van aki a zsíros ételek felé hajlik...
2011. dec. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
175 magas, 67 kg hat ha annyi lennek orulnek ! 180 vagyok 55
2012. jan. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!