Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hizni akarok! Milyen ételekkel...

Hizni akarok! Milyen ételekkel segithetem ezt elö?

Figyelt kérdés
pld?
2009. dec. 28. 17:05
 1/8 anonim válasza:

Semmiképs sem csoki meg zsíros kenyérrel.

Egyél sovány húsokat és jó minőségi ch-ot(rizs zabpehely krumpli tésztafélék/teljes kiörlésű/)

Mellete pedig vmit sportolj.

2009. dec. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Biztos túl gyors az anyagcseréd.

[link]

[link]

2009. dec. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
62%
Hát ha hízni akarsz, akkor javaslom a paacalpörköltet (ne fújjozz ha még nem is kóstoltad), jó sültoldalasok, zsíroskenyér, töpörtyü (azaz tepertő vagy más néven pörc) egyéb zsíros húsok. De jó sok kenyérrel! Ja, és kerüld a sportot! Na meg bevághatsz pár chipset meg csokikát. A McDonald's-os kajáktól rohadt gyorsan hízol, de azt inkább kerüld, mert rohadtul egészségtelen.
2009. dec. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha sovány alkat vagy mint én is, akkor ehetsz te bármit max 1-2 kilót fogsz hízni. Viszont nagyon megterheled a szervezetedet. Ha fiú vagy növezd az izmaidat az csak jól jöhet:)
2009. dec. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17:37 ezzel a koleszterinjét tudja növelni és a szívinfarktus kockázatát
2009. dec. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 154 cm vagyok és most 44 kg (20. hetes terhes), egyébként 42 kg vagyok az első gyerek óta, előtte jó ha a 40-et megütöttem.

Nekem anno azt mondták egyek mindenhez kenyeret (leveshez is). Próbálkoztam de 10 dkg-t nem tudtam felszedni. Most itt volt a karácsony zabáltam mint "állat" a jobbnál jobb kajákat és szintén 10 dkg sem jött fel. Van akinek egyszerűen nem megy.

És félreértés ne essék imádom a jó magyaros kajákat.

28/L

2009. dec. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nekem is ez volt a problémám.

Én is azt hittem, hogy valakinek nem megy, valakinek meg igen.

Aztán minden nap keveset ettem, de amikor ettem akkor sokat, ez lelasította az anyagcserémet,

emellé "b" vitaminokat is szedtem, de

ettől annyira meghíztam, hogy most itt vagyok 13 évesen

72 kg, úgy hogy 157 cm vagyok.

Tehát ezek közül válassz:vagy "b" vitaminok, vagy az evéses dolog.

2011. ápr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is mindig vékony alkat voltam, és mikor azt hittem hogy na most "zabáltam mint állat" még mindig nem ettem annyit hogy attól hízhatnék...Hiába gondoltam, hogy sokat ettem mert még az is kevés volt. Nekem vérszegénység is okozta az étvágytalanságot. Most újra elkezdtem szedni a vas tablettát illetve Peritolt szedek, ezzel most felszedtem 3kgt egy hónap alatt!
2011. jún. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!