Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » McDonalds-ban hogy csinálják...

McDonalds-ban hogy csinálják azt a nagyon fincsi sültkrumplit?

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 13:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
38%
szerintem jobb ha nem tudjuk mi van benneXD
2009. máj. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
2009. máj. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
49%
A sok műanyag a titka! :D
2009. máj. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Megvan pontosan adva hogy hány fokon hány percig sütik a krumplit és ha jól tudom nekik külön gyártójuk van akik csak mc-nak szállítanak.
2009. máj. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
95%
Magyarországra török krumplit szállítanak, mert a magyar krumpli nem felelt meg a helyi elvárásoknak, pl.: nem tudták elég hosszúra vági. A többit meg már szerintem leírták. Megadott hőfokon megadott percig + só.
2009. máj. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
Én nemrég hallottam hogy külön beszállítójuk van. De egy kis titkot még is elárultak. Én úgy tudom hogy belerakják az olajba egy kicsit sütik és utána belerakják egy másik olajba és úgy sütik készre. Én kipróbáltam hát nekem nem volt lényeges különbség a sima és ez a módszer között igaz én egy kicsit vastagabb krumplival csináltam.
2009. máj. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
75%

van egy külön (titkos) adalékanyag, amitől jellegzetes íze lesz, és csak ők használják.

kémián tanultuk.

2009. máj. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
69%
Én úgy csinálom a sült krumplit, hogy miután vékonyra felvágtam,beteszem 2-3 percre a mikróba, hogy kimenjen belőle a nedvesség. Akkor teszem be forró olajba és nagy serpenyőbe, hogy ne torlódjanak, ragadjanak össze, lehessen keverni. Ropogós lesz!
2009. máj. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
1%
Én LÁTTAM olyan esetet, hogy a mekisek belepisiltek abba az olajos tartályba amiben sütötték a krumplit :D Biztos nem ettől finom, de azért elgondolkodtató :P
2009. máj. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%

nincs benne műanyag ugyanolyan mint a többi,a másik meg hogy akkor a forró olajban elolvadna:)

170 C fokon sül.fagyottan dobják be,és hamar lejár,én már kaptam olyat is sajna,akkor tök keserű lesz.

2009. máj. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!