Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Más felnőtt is szokta úgy...

Más felnőtt is szokta úgy enni a kekszet vagy nápolyit, hogy iszik rá kakaót vagy szörpöt, és áztatja a szájában?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de gyerekkoromban sem csináltam:)))

Viszont imádtam a háztartási kekszet teába áztatni, egyszerre sokat, és mikor már teljesen trutyi volt, kikanalaztam :)

2011. dec. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe jutott még valami.

Kakaót sokat ittam úgy, h tettem a számba cukrozott kakaóport, és kortyoltam rá tejet:))))

2011. dec. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
nem !! A férjem aháztartási kekszet teábaáztatja na ettől falnak tudnék menni...
2011. dec. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eszembe sem jutott még így enni. :D

Én a nápolyit különben is csak tejjel tudom elképzelni. De úgy, hogy csak kortyolok néha közben, nem áztatom a számban.

A keksz teával nagyon fincsi! Emlékszem általános suliban is volt, hogy ez volt az uzsonna a napköziben, ott is mártogattuk a kekszet. :D

Bár ez már régen volt, több, mint húsz éve. Ma már lehet, hogy nincs tea és keksz uzsonnára.

2011. dec. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bevallom, a csokis kekszet vagy nápolyit így eszem tejjel. :) De csak ha otthon vagyok, társaságban nem. Anyu is így eszi, így ha nála vagyunk, együtt szoktunk "gusztustalankodni". :)))
2011. dec. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a babapiskóta+kakaó is isteni páros. Meg a tea+pirítós vajjal. Szóval aki szeret így enni, és új ízekre vágyik, az próbálja ki! :)
2011. dec. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Háztartási keksz tejjel. Imádom.
2011. dec. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de a "tejbekekszet" én is imádom, még 30 évesen is :)))
2011. dec. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!