Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a legrosszabb ízű étel?

Melyik a legrosszabb ízű étel?

Figyelt kérdés
Ne ilyen összekutyult kaják jöjjenek, hogy "tejszínhabos virsli" vagy hasonló hanem rendes kaják azért :D

2011. dec. 15. 08:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%
Mindenkinek más, nekem a krumplifőzelék és a "finomfőzelék".
2011. dec. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Igen egyéni véleményeket várok :)
2011. dec. 15. 09:01
 3/32 anonim ***** válasza:
72%
székelykáposzta,a krumplis tésztát is utálom meg a céklát sem szeretem. pacalpörkölt lehet finom,de az állaga blőő.
2011. dec. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
84%
hát attól függ... világ színvonalban kéred? vagy csak amit ettünk már? én pl a halat, a májat nem bírom. de nem lehet valami jó íze a kimcsinek, ami eredetileg félig rohasztott káposzta, vagy ott egy svéd kaja ami rohasztott konzerv hering (állítólag olyan büdös hogy egy hétig nem lehet iskolába menni ha az osztályban hagyod) akkor ott van egy koreai gasztronomia műsorban látott növény, aminek a szagától már a csávó rosszul volt.. (az egyik se szerette másik meg vidáman ette)
2011. dec. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
81%
Várod ebédre az anyósodat?
2011. dec. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
88%
A pacalt utálom. De a legrosszabb,amit életemben ettem,egy bunyevác családnál a paprikás rántással megtöltött bukta volt.
2011. dec. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Világviszonylatban is jöhetnek kaják, de személyes "élmények"-ről is be lehet számolni. Amúgy szerencsére nekem nincs anyósom :D
2011. dec. 15. 09:13
 8/32 anonim ***** válasza:
59%

1.Kelkáposzta főzelék

2.Máglyarakás

3.Darakása

4.Tejberizs

5.Finomfőzelék

6.Minden ami gombás

7.Tojásleves


Más nem jut eszembe.

2011. dec. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
76%

Abáltszalonna (harapjál zsírt)


Kelkáposzta minden formában


Sárgarépa főzelék


Mexicorn (húgyszaga van)


Teszkós ketchup

2011. dec. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
80%
Nehogy hiányérzeted támadjon, elküldöm az enyémet neked-:)Amúgy életem egyetlen ehetetlen kajája az általa sütött leveles tepertős pogácsa volt, amit minden hajtogatásnál jó vastagon meghintett cukorral.
2011. dec. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!