Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Valaki élt már amikor 1963-ban...

Valaki élt már amikor 1963-ban megnyitották Vácon az első ABC-t?

Figyelt kérdés
Olyan embert keresek szakdolgozatomhoz, pár mondatos beszámoló erejéig, aki járt az 1963-as megnyitón, vagy emlékszik rá. Esetleg saját településén nyitó ABC-ről van néhány emléke.
2011. dec. 27. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Igen az 1962 -es vagy az előtti születésűek.
2011. dec. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1963-ban pont Vácon laktam,de semmire sem emlékszem belőle,l962-es vagyok!
2011. dec. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem itt kéne próbálkoznod, még ha van is 1-2 váci, vagy aki akkor ott élt, nagyon kevés rá az esély, hogy emlékezzen rá. De pl. a váci könyvtárban (a könyvtárosok biztos ismernek segítőkész helyieket, akik az ilyen kérdésekben otthon vannak), nyugdíjas klubokban, és egyéb olyan helyeken, ahová 55 felettiek is járnak, próbálkozz. Vagy Vác honlapjára is írj, ha van ott fórum.


Én már túl vagyok egy szakdogán (megvan a diploma), tanultam kutatásmódszertant, alkalmaznom is kellett a gyakorlatban, szóval tudom, hogy miről beszélek.

2011. dec. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!