Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nagyjábol milyen ize van a...

Nagyjábol milyen ize van a rukkolának?

Figyelt kérdés
tudom hogy nehéz leirni, de körvonalakban mihez hasonlíthato? gondoltam kiprobálom pizzán, de nem tudom hogy milyen e lehet.

2011. dec. 29. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit borsos . Én szeretem..
2011. dec. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy ízt leírni tényleg nehéz. Azért is, mert elég karakteres íze van, ami nem igazán hasonlít semmire. Viszonylag erős, jellegzetes, kicsit akár csípős is az íze.

Nem kell belőle sok. És a pizzára is úgy tedd, hogy fedd be a szósszal, vagy más feltéttel, mert szerintem ha simán éri a hő, akkor megég.

Amúgy meg mielőtt megvennéd, kóstold meg. Ilyen nagy boltokban senki nem figyeli, ha kibontasz egy dobozzal, és megkóstolod. Ha meg igen, mit csinálnak, letartóztatnak? :)

2011. dec. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

borsos, kissé keserű


pizzára csak úgy tedd, hogy kis ecetes-olívaolajos öntetben megforgatod és a kisült pizzára teszed

2011. dec. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi salátában fogyasztjuk (rukkola, paradicsom, olíva bogyó, olívaolaj, só, bors)nagyon jó íze van.

Pizzához, mi úgy szoktuk enni, hogy a kész pizza tetejére rátesszük, vagy csak simán egy tálból esszük hozzá. Vagyis nyersen esszük hozzá. Szerintem nagyon jól illik a pizza ízéhez.

Az ízét tényleg nehéz körülírni, kicsit savanykás, de roppant ízletes.

Szilvi

2011. dec. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. igazábol rendelem a pizzát, ott nem nagyon szabad elrontaniuk :)
2011. dec. 29. 17:37
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Engem a büdös használt tornazoknira emlékeztet :/
2011. dec. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

csípős , kesernyés, mint sokmindennel úgy van az ember vagy szereti, vagy ki nem állhatja.

ha rajtam múlna, én nem adnék pénzt érte... de ez csak az én egyedi véleményem:)

2011. dec. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm. azt hiszem kihagyom, eddig is megvoltam nélküle :) olivat sem szeretem, szerintem ez sem izlene. köszönöm a kommenteket.
2011. dec. 29. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!