Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Panírozott hús mélyhűtőbe?

Panírozott hús mélyhűtőbe?

Figyelt kérdés
Lehetséges? Mennyi ideig áll el bepanírozva? Ha kiveszem azonnal lehet sütni? Sütőben is?
2011. dec. 30. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:

nyugodtan fagyaszthatod. én is mindig teszek el pár szeletet a frissből, hétköznapokra egy főzelékhez.

nem kell kiengedni, azonnal mehet forró zsiradékba, persze forgatni és figyelni kell.

2011. dec. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ja, és hónapokig is eláll, de azért nem szoktam annyit várni vele. fasírtot is ugyanígy szoktam lefagyasztani.

gondolj arra, mennyi mirelit panírozott terméket lehet kapni. bár azt egyszer próbáltam, elég is volt...)

2011. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Én arra gondoltam, hogy a sütőben sült de panírozott módszret próbálnám ki vele. Csak nem szeretnék egyszerre többet sütni, ha mégsem jön össze, mert pazarlás lenne, 1 darab húsra pedig 1 tojás bőven sok, ezért gondoltam az összeset kipanírozni. Mivel 1 nap úgyis csak 1-et ennék bő körettel, ezért ha jól sikerül mindig ha megkívánom elővenném, és gyorsan a sütőbe raknám.

2011. dec. 30. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!