Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Előfordulhat hogy a kínai...

Előfordulhat hogy a kínai levesekbe (képet lejjebb mutatok) kőolaj származékot tesznek?

Figyelt kérdés

[link]

A kérdésem onnan ered, hogy pár napja a fiam elment otthonról és nem vitte ki a szobájából a megmaradt levest. Ma bementem, megláttam és megcsapott a kőolaj szaga. Mit gondoltok erről?



2011. dec. 30. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
ettem már ilyet. szerintem nem annak volt kőolaj szaga :D
2011. dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én is ettem már, imádom. eddig nem éreztem, de így, egypár naposan...tényleg annak volt ilyen szaga, mert körbeszaglásztam mindent.
2011. dec. 30. 20:55
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Én is ettem egy időben ilyet,ezekben szerintem bármi előfordulhat.
2011. dec. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%

Megmondom őszintén, minden olyan kajával szemben fenntartásaim vannak, amely kínai.

Pár évvel ezelőtt hírek jöttek, hogy Kínában gyerekek százai betegedtek meg. Kiderült, hogy az iskolatej volt valami oda nem illő anyaggal "dúsítva".

Pár hónappal ezelőtt az itthoni polcokról is leszededtek kínai származású bébi-ételeket, mivel oda nem való adalékanyagot találtak benne. Ezeknek minden eladó, mindenből csak a pénzt akarják csinálni, még a kisgyerekek ételei sem szent előttük. (Náluk van belőlük elég, előbbre való a profit). Soha nem ennék meg kínai kaját, nem voltam még kínai étteremben, remélem nem is kényszerülök rá.

2011. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, anno a magyarok a bambit csinálták kőolajból...

Ha az sikerült, kínai kaja miért ne készülhetne belőle?

2012. jan. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én imádom a kínai levest most is azt eszek itt van előttem , pont olyat mint amit mutattál :D
2012. febr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát, igen...én is imádtam, amíg meg nem éreztem azt a bűűűűzt :/
2012. febr. 12. 21:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Dehogy tesznek bele.
2012. okt. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát egyértelmű,hogy ha napokig ott rohad a kaja,akkor büdös szaga lesz!Szerinted milyen bukéja lehet egy jó pár napig otthagyott Milanóinak/Bolognainak?
2013. júl. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!