Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit tartalmaz a gomba? Lattam...

Mit tartalmaz a gomba? Lattam egy filmben, hogy nyers gombat ettek es beszivtak tolle.

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egyes gombák... bakker, túl gyorsan akartam írni, és elfelejtettem... mindjárt megfogalmazom.


Szóval vannak olyan gombák (pl. légyölő galóca, v badargombák), amik olyan anyagot tartalmaznak, amitől hallucinációid lesznek. Ez az, szal ezek a pszichedelikus gombák, hatásuk LSD-hez hasonló.

2012. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
varázsgomba
2012. jan. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de azok a gombak mergezoek..ha keveset esznek belolle gyomormosas..el sem jutnak ahoz a ponthoz hogy halucinalni tudjanak
2012. jan. 2. 21:52
 4/11 tetro ***** válasza:
a legtöbb hallucinogén gomba nem mérgező. de légyölő galócát régen használtak a sámánok. megfelelő módon és mennyiségben persze. manapság amit a legtöbben beszednek az a psilocybe.
2012. jan. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
en is utannaneztem ezeknek a gombaknak.. erdekelne,hogy merre teremnek. eleg erdekes az,hogy egyes orszagokban legalis masokban viszont nem :-??
2012. jan. 2. 23:06
 6/11 tetro ***** válasza:
szabadon merre teremnek? mexicoban mindenfelé ha jól emlékszem :D de pár éve még Ausztriában lehetett kapni telepet, amiben otthon nevelgethetted a saját kis csemetéket. vadon Magyarországon nem terem ilyesmi. talán gyilkos galóca, de azzal amatőrként nem jó játszani. meg pár évente felröppen egy-egy hír idióta középiskolásokról akik csattanómaszlaggal zabálták tele magukat.
2012. jan. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hahaha :)) viccesek a mai fiatalok. azert en kiprobalnam 1x hogy milyen megfuszerezni a kajat egy kis ilyen szaritott gombaval. szomszedos orszagokban terem-e?
2012. jan. 3. 00:34
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


Lehet, hogy itt találsz választ a kérdésedre.

2012. jan. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
koszonom!
2012. jan. 3. 12:53
 10/11 anonim válasza:
óvatosan egyed,1 kalap 2 szár kb elég is,ha nemakarsz villanyoszlopokra felmászni .....
2012. jan. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!