Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Koszundor kajánál?

Koszundor kajánál?

Figyelt kérdés

Nem tudom, ez valami szenilis baj velem, megszállotásg, betegség, vagy mi lehet?

Amikor kaját eszek, mindig előtte elmosom amiből eszem, utána még egyszer jól megnézem, hogy egy szöszmösz se ragadt-e rá. Utána kiszedem a kaját és folyton azt lesem mikor száll rá "por", ha igen akkor kihalászom. Nagyon idegesít, de egyszerűen nem tudok mit csinálni, ideges leszek, ha nem látom, hogy szöszös-e a kajám.. :/

Az egész abból indult, hogy kiskoromban nem ittam/ettem abból a kajából, amibe belekajáltak. Nagyon zavar, már csak azért is, mert másokat is megsértek, ha elmosom a tányérokat :S

Hogy lehetne ezt orvosolni? Vannak itt mások is, akiknek ilyen problémájuk van, és mivel oldják meg a problémát?

Kérlek ezt ne vicceljétek el, mert ez most egy komoly dolog, szóval értelmes, segítő válaszokat szeretnék...


2012. jan. 2. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy pszichológus tudna ezen segíteni. Körzetidet kérdezd meg, mi erről a véleménye.

Nem kell ezt szégyenleni, van ilyen, nem hinném, hogy egyedül vagy ezzel.

2012. jan. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez olyan, mint a kézmosási kényszer. valamitől kialakult, tehát egyfajta mentális oka van. mindenképpen keress fel egy szakembert, tudnak segíteni!!

így tönkreteszed magad és a környezeted is.

2012. jan. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kényszeres.
2012. jan. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönömöm.
2012. jan. 3. 17:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!