Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen koffein tartalmú...

Milyen koffein tartalmú italok vannak, amik segítenek ébren maradni? A kávé nem segít és az energia italok sem.8 hós a babám és elég rossz alvó, lassan kikészülök az alvatlanságtól.

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
koffeintabletta! egyszerű, költséghatékony, célnak tökéletesen megfelel. gyógyszertárban bárhol meg tudod venni. például egy narancslével beveszel 2-3 óránként egyet és kész.
2012. jan. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem neked szimplán a koffein nem válik be. Mondjuk most egy csomó energiaitalban már nem koffein van, hanem valami más cucc, pl. a Hell is ilyen, az van ráírva, hogy "garantált ébrentartó hatás" vagy valami ilyesmi. Én kipróbáltam, semmi, olyan, mintha szörpöt ittam volna. De lehet, hogy neked bejön.

Vagy ihatsz jó erős teát is. Nem teljesen ugyan az, mint a kávé, máshogy hat. Lassabban éri el a hatását, de tovább tart.

De ha ragaszkodsz a koffeinhez, akkor próbáld ki a koffein tablettát: [link]

[link]

2012. jan. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Még szoptatod a babát? Azt is tartsd szem előtt, hogy ő is azt eszi, amit Te. Nem túl hasznos dolog egy babának a koffein.
2012. jan. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A zöld tea sokkal hatásosabb, mint a kávé.
2012. jan. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bánomisén ***** válasza:
Szerintem inkább arra kellene valami megoldást találni, hogy kialudhasd magad. Apuka, nagyszülők nem tudják addig átvállalni a picit, amíg alszol néhány órát? Nem a folyamatos ébrenlét a megoldás, hanem az, hogy időnként ki tudod magad aludni.
2012. jan. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!