Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A gránátalma magja könnyen...

A gránátalma magja könnyen emészthető, s adható az 1,5 éves fiamnak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Rendkívűl hasznos gyümölcs, de én még nem adnék másfél éves kisgyermeknek. Majd három éves kora körül.
2012. jan. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

Én mondjuk nem teljesen értem mi a rossebért kéne egy másfél éves gyereknek gránátalmát adni.

Adj neki banánt, almát, barackot, körtét.

Vagy ezek a gyümölcsök már nem trendiek?

2012. jan. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

gondolom azért kérdezte, mert nem minennap vesz az ember gránátalmát. de egyszer eljön az idő, amikor úgy dönt, hogy na most megkóstolja... nagyon finom, de nem ér annyit, amennyiért adják.

valószínüleg kisgyermeknek sem ártalmasabb, mint más aprómagvas gyümölcsök.

a felesleges rost(mag) természetes úton távozik.

2012. jan. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
KIvancsisag kedvvert probaltuk ki. szereti nagyon, a banan, alma, korte, malna, meggy, stb. mellett. MAlnat is hamarabb adtam neki, mint kellett volna. Ritkan veszek granatalmat. A kiwit konnyen megemeszti. Tudom, h nagyon egezseges a gralma.
2012. jan. 8. 19:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A gránátalma nem aprómagvas gyümölcs. Egyáltalán nem tartozik azok közé.
2012. jan. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a behatárolása szerint valóban nem aprómagvas, vagyis nem azok közé tartozik, de mégicsak az mert apró magvai vannak, nem tökmag nagyságúak...:)
2012. jan. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom, h nem olyan, mint a malna vagy a szeder, csak osszehasonlitaskeppen irtam, h a malnat is adtam, az afonyat is neki, semmi baja nem lett tole.
2012. jan. 9. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!