Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Vendégségbe mibe illik vinni...

Vendégségbe mibe illik vinni a süteményt?

Figyelt kérdés

Meggyespitét gondoltam sütni, bár mivel csak egy főhöz vagyok meghívva, így gondolom elég a sütemény felét elvinnem, esetleg egy ételes dobozban. Bár nem sok tányérja lehet még, mivel nem rég költözött.


Köszi a válaszokat!


2012. jan. 9. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a műanyag dobozokat. Kövezzetek meg, de már soha nem fogom megszeretni. A helyedben tányérra raknám, és letakarnám alufóliával, úgy vinném.
2012. jan. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rakd 1 szép tányéra és úgy vidd :
2012. jan. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp se műanyagban. Teasütik szoktak lenni fémtároló dobozban, ha van olyanod, abban vidd, vagy tálcán lealufóliázva.
2012. jan. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem semmi baj nincs a műanyag dobozzal. Jártam már úgy, hogy csak a szomszédhoz akartam átvinni sütit tányéron (még nem voltak ennyire elterjedve a műanyag dobozok), jeges úton... ahogy elcsúsztam, nem csak magam ütöttem meg, de még a süti is tönkrement. Egy jó dobozban nem lett volna semmi baja.

Nyilván tálalni érdemes tányéron, de majd arra ott átrakjátok, szállítani sokkal praktikusabb egy jól záródó dobozban.

2012. jan. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha messzire szállítod, akkor tényleg praktikus a zárható doboz, akár fém, akár műanyag, én is abban szoktam.

Ha kocsival mentek, vagy csak a szomszédba viszed, akkor persze gusztább egy szép tányéron tálalva.

2012. jan. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát nem messze kell vinnem, kb 5 perc gyalog :) Mert ahogy írtátok tényleg szebb egy szép tányéron
2012. jan. 11. 02:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!