Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Akik szeretnek/szeretnének...

Akik szeretnek/szeretnének egészségesen étkezni, hogyan csinálják a vásárlást, ha minden drága és például a teljes kiőrlésű kenyér ára is több, mint a sima fehéré?

Figyelt kérdés
Minden zöldség nagyon drága, nem lehet semmilyen normális kaját olcsón megúszni. Kenyeret nem igen eszem, de ha veszek jóval többet fizetek egy teljes kiőrlésűért, mint egy fehérért. Nem a zacskós, előre szeleteltre gondolok, ami tele van mesterséges dologgal, hanem ami tényleg egészséges(ebb). Tej sem az igazi, de ahhoz kezdek hozzászokni... Minden nagyon drága, de én nem szeretnék tésztát tésztával enni. Húst egyáltalán nem eszek, semmilyet sem. Joghurtokat szeretem, de a minőségi nem épp olcsó dolog. Minimálbérből hogyan lehet normálisan étkezni? Csokit, édességet, gyors kaját, készételeket nem szeretem. Édesség számomra maximum a túrórudi, amúgy nem pazarlok ilyenekre.
2012. jan. 13. 12:56
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Kipróbálom akkor úgy. :)
2012. jan. 17. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!