Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Baj ha szeretem a "teaport"?

Baj ha szeretem a "teaport"?

Figyelt kérdés
Azt a kis hangyaszerű portvalamit, amit forróvízbe kell önteni és elkeverni. Azt csak úgy magában szoktam enni 1-2 kanállal.
2012. jan. 15. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
hát érdekes szokás:D..én meg inni se tudom..
2012. jan. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én is kanállal szoktam enni!:D olyan üdítő :$ :D én barackosat szoktam venni,és azt fogyasztom el 1-1,5 hét alatt :D.Csak ritkán csinálok belőle teát.És miért lenne baj?:D Én már sok ideje eszem csak úgy simán,de még nem lett belőle semmi bajom.:) ;)
2012. jan. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy idöben én is sokat ettem...

:)

Semmi bajom nem lett töle....

2012. jan. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Huhh, megnyugtat , hogy nemvagok egyedül. Amúgy én az alma-vanília-fahéj kombóért rajongok :D
2012. jan. 15. 14:31
 5/6 anonim ***** válasza:
jujj, én is ezt csinálom :D de amúgy nagyon ritkán veszek ilyen teát :D azaz "teát" XD
2012. jan. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én már nem nagyon szoktam venni, de amikor vettem én is csak úgy megettem.Volt hogy leültem tv-zni a dobozzal meg egy kanállal a kezembe és mire vége lett a filmnek elfogyott. :)

A plussal vagyok még így.Nagyon ritkán teszem vízbe, inkább elszopogatom. :)

2012. jan. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!