Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti miket szoktatok inni?

Ti miket szoktatok inni?

Figyelt kérdés
Nem alkoholra gondolok, hanem általánosan. Pl mit isztok ha otthon vagytok, mit isztok az iskolában/munkahelyen, stb.
2012. jan. 15. 22:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Vizet és zöld teát iszok napi szinten, néha gyógyteát. Egyebet nem nagyon, max buliban, vendégségben.
2012. jan. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
100%
Én vizet iszom.
2012. jan. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Vizet és mostanában rászoktam a pezsgőtablettákra, mert finomak és van bennük vitamin. (Bár lehet nem túl egészséges.) Ezen kívül sok kávét iszom-ez sem az. Ha már tényleg rengeteg kávét ittam, akkor zöld teát.
2012. jan. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
sima csapvizet, ha viszont Pécsen vagyok a koleszban, akkor ásványvizet
2012. jan. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Ásványvizet, csapvizet, gyógyteát (általában kamillát), utóbbi kettőt, akkor, ha itthon vagyok.

Hétvégente egy- két pohár cukros üdítőt esetleg (a barátom nagyon szereti az ilyesmit, vele szoktam).

2012. jan. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
víz, tea, 100%os narancslé, tej, kávé
2012. jan. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Kannásbort.:D


Amúgy komolyan véve a dolgot bolero-s teát, üdítőket, vizet, kakaót.

2012. jan. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
68%
Szeretem az üdítőket, a kedvencem a piros kupakos zöld teás nestea, ha otthon vagyok általában azt iszom. Akkor iszom még traubiszódát, gyerekkorom óta szeretem azt is, pedig amúgy a szénsavas cuccokért nem vagyok oda, utálom például a kólát, a fantát, apentát, mindent tulajdonképpen ami szénsavas és nem ásványvíz, red bull vagy traubi:) Reggel általában valami gyümölcslét tolok a reggelihez, legtöbbször narancs, de szeretem még a körtét, szőlőt, epret, almát, majdnem mindet:) Kávét minden formájában utálom, úgyhogy munkában szénsavas ásványvizet meg red bull-t szoktam inni.
2012. jan. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Tea (amilyet találok melóban), otthon szörp vagy ásványvíz.
2012. jan. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Vizet szoktam, nyáron csinálok néha házi limonádét meg szintén itthon készített jeges teát. Üdítőkkel max. vendégségben élek, pénzkidobás és egészségtelen.
2012. jan. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!