Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ma kaptam egy LAICA Fresh...

Ma kaptam egy LAICA Fresh Line víztisztító kancsót. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mennyire vált be? Tényleg tisztább íze van mint a vezetékes, vagy az ásvány víznek? Honnan és mennyiért szerzitek be a filtert hozzá? Ha nem teszem hűtőbe az nagy baj?

2012. jan. 20. 23:11
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked is. Hát igen, én is pontosan ugyan így gondoltam mint ahogyan ti fogyasztjátok. Hogy üvegből és persze nem tartom hűtőben mert kislányom még csak 3,5 éves. Neki is ízlik ez a víz. A szűrőt mennyiért szoktad venni és honnan? Esetleg honlapcím? Előre is köszönöm!
2012. jan. 21. 11:01
 12/22 A kérdező kommentje:
Jah! Amúgy elgondolkoztam a vízügyi szakértő válszán amiben biztosan sok igazság is van, de ha meg azt nézem hogy mennyi mérget eszünk meg naponta a táplálék bevitel kapcsán (E betűs, ízfokozós cuccok. Ki tudja mivel kezelt zöldség, gyümölcs stb...), akkor azt gondolom hogy ez a kancsó ill. a benne lévő víz nem tesz nagyobb kárt a szervezetünknek mint ezek a manipulált ételek. Sajnos én panelben lakok, nincs rokonunk így kertből származó ill. háztáji ételek beszerzésére sincs lehetőségünk. Tehát nekem még ez a kancsó is több a semminél.
2012. jan. 21. 11:03
 13/22 anonim ***** válasza:
Nyilván ha a kancsó vízét és ásványvízet fogyasztasz fele fele arányban az sokkal jobb.Ha kétrétegű szűrőt alkalmaztak volna egy aktív szén réteggel akkor is szűrt vízet kapnál de az összes sótartalom maradna.A klórozásnál a vízmű kényszarül olyan mértékban klórozni hogy a vezeték legtávolabbi pontján is írtsa a baktériumokat.Hallhatsz országokról ahol a vazatékes vízet ivásra nem ajánlják.
2012. jan. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
90%
Jó persze, az 'állatok' kategóriában mindenki állatorvos, a 'szépség és divat'-nál meg műkörmös/kozmetikus... Az emberek azt írnak amit akarnak, csak hogy komolyan vegyék őket.
2012. jan. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"nem egy szakember, csak egy egyszerű felhasználó véleménye."


Mondok egy nagyon durva példát nem kell félreérteni!Valakit kis adagban azzénnal mérgeznek vízben oldva.A víz ízén semmit nem fog a delikvens érezni.Én tudom hogy változik a víz összetétele, a mezei felhasználó csak az ízét érzi ami miért lenne rossz?

2012. jan. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
74%
Ehhez a kérdéshez meg pont egy vízkémikus talált ide, micsoda véletlen..
2012. jan. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
44%

"Az emberek azt írnak amit akarnak, csak hogy komolyan vegyék őket."


Érdekes hogy azt nem veszed észre hogy az én hozzászólásaim kémiailag indokolva vannak nem csak azt mondom hogy rossz hanem azt is hogy miért az.Persze kémiai alapismeretek szükségesek a megértéséhaz, de nekem semmi érdekem nem fűződik ahhoz hogy azt elfogadja bárki nem nekem származik abból hátrányom!

2012. jan. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
89%

"Ehhez a kérdéshez meg pont egy vízkémikus talált ide, micsoda véletlen"


Ebben mi a hihetetlen? Ha van PC-m netem és szörfözgetek rajta akkor mi a rendkívüli? Nyilván nem közgazdaságtanhoz fogok hozzászólni mert ahhoz nem értek!

2012. jan. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Jézusom! Mi ez itt? Kérlek benneteket, hogy ne bántságok a kémikus hozzászólót! Mindenkinek leheet és van véleménye. Ő alátámsztotta ezt tudományos magyarázattal. Az egy dololg hogy én laikus ehhez nem értek. Őt is a jószándék vezérelte mint mindenkit aki bármilyen formában hozzászólást írt nekem.


Egyszóval köszönöm mindenkinek a hozzászólását, és kérlek benneteket, hogy a másik megbántása nélkül írjatok véleményt! Ez nekem fontos! Nem szeretnék senkit megbántani!

2012. jan. 21. 12:34
 20/22 anonim válasza:
Az miért van, hogy nálam (Bp. Kőbánya), a csapvíz teljesen jó és iható, de amit átszűrök a kancsóval, annak mindig fura utóíze van?
2015. aug. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!