Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehet venni nachos chipset?...

Lehet venni nachos chipset? Vagy nekem kell csinálni? 24 órás tesóba lehet kapni? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet venni, tescoban nyilván árulnak, 200-300ft körülre saccolom
2012. jan. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tetro ***** válasza:
lehet venni. nem kell neked csinálni, mert venni is lehet. ott is lehet. 600 Ft kb
2012. jan. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem köszi és ti hogy csináljátok hozzá a szószt?
2012. jan. 26. 18:39
 4/7 tetro ***** válasza:

amikor lusta vagyok azt is megveszem.

a húgom szokott hozzá csinálni valami paradicsomos-hagymás cuccot, sajtkrémet valamivel kikeverve, meg humuszt.

2012. jan. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
megkérdeznéd a recepjét?
2012. jan. 26. 18:47
 6/7 tetro ***** válasza:
meg, ha nem lenne épp Agrában. a paradicsom szószhoz: mondjuk összeaprítasz egy nagy fej hagymát. kevés olajon egyet fordítasz rajta, de úgy hogy kemény maradjon. ráöntesz egy konzerv paradicsomot, daraboltat, meg egy kis sűrített paradicsomot, fél kk fokhagyma pasztát, vagy akár gyömbér-fokhagyma pasztát. aztán csipet cukor, só, chili vagy ajebasco, koriander lehetőleg friss. kb ennyi
2012. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi
2012. jan. 26. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!