Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Segítenél, tanulmányomhoz...

Segítenél, tanulmányomhoz kéne? MIt teszel az egészséged érdekében?

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rengeteg zöldséget és gyümölcsöt. Édesítőnek mézet, vagy nírfacukrot szoktam használni. Húsnak csirke és hal, esetleg marha. Zabpehely, tönkölygríz. Inni csak tiszta vizet és zöldteát. Néha becsúszik egy-egy kávé.
2012. jan. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
betartom a napi 5x-i étkezést (reggeli, 10órai, ebéd, uzsonna, vacsora) mindig annyit eszek, amennyi épp kell, este, 6 után már semmit nem eszek, legfeljebb egy teát iszok. heti 4 alkalommal járok úszni, heti 2 alkalommal aerobikozni, és heti 1 alkalommal hip-hopozok. havonta 1x pedig méregtelenítő napot tartok :D
2012. jan. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem követem a mai divatot,mert az csak a forgalmazóknak jó,de nem egészségesebb,mint a változatos étkezés.

Itthon sütöm a fehér kenyeret. Sok főzeléket,gyümölcsöt,tejet.tejterméket eszek. Csak zsírral főzök,mindenfajta húst eszünk,változatosan. Cukrot is módjával használok. Nem veszek kész ételeket,leveseket,szószokat,fűszereket. Mindenből a természetes dolgokat használom.

Emellett sokat mozgok is.

2012. jan. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Naponta sétálok 1-2 órát, lift helyett lépcsőzök, nem szedek gyógyszereket, méhpempőt eszem vitaminkészítmények helyett, és sok zöldséget-gyümölcsöt, kerülöm az adalékanyagos kajákat, megnézem hol és mit vásárolok, szeretek vidáman élni és jókat nevetni.
2012. jan. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Leszoktam, a cigiről, és fogyókúrázni kezdtem,sok folyadékot iszok, és mindig csak keveset eszek.
2012. jan. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

-Cukor helyett mézet,nyírfacukrot használok

-Amikor csak tehetem házi,bio zöldséget,gyümölcsöt eszem

-A tojás és a tej is házi

-Nagyon ritkán iszom üdítőket,majdnem mindig vizet és teát fogyasztok (na meg kávét)

-Nem szedek gyógyszereket,ha fáj a fejem,megvárom míg elmúlik,ha megfázom,iszom néhány nagy bögre forró teát és pihenek

-Kerülöm a mesterséges anyagokat,ízfokozókat

-Igyekszem napi 1 órát a szabadban tölteni

-Változatosan eszem,nem csak mindig parizeres zsömlét: házi sajtok,túró,zabkása,rozskenyér,adalékanyag-mentes füstölt parasztsonka,stb.

17/L

2012. jan. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
sétálok, vegyesen étkezem, sok halat eszek,nem iszom cukros üditőket és alkoholt,
2012. jan. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

- cukros lötyik helyett vizet iszok

- minden nap reggelivel indítok

- naponta igyekszek la. 5x enni

- ebédre meleget eszek

- házi tejet iszok bolti helyett - napi 2 bögre

- kerülöm a zsíros, fűszeres ételeket

- naponta eszek la. 1 gyümölcsöt

- nasinak olajos magvakat választok

2012. jan. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

- nem szedek feleslegesen gyógyszereket (megfázást forró citromos teával kúrálom, fájdalmat kiheverem)

- naponta mozgok la. 1 órát

- igyekszem sok időt a szabadban lenni

2012. jan. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

huu köszönöm szépen

még annyi hogy milyen gyakran esztek zöldséget, gyümölcsöt -ideit (úgy értem faygasztott málna vagy aminek most van a szezonja) és hogy megpróbálsz úgy főzni hogy legyen benne minél több zöldség?

tejterméket eszel?tej sjat túró?

husokat eszel, figyelsz a napi fehérje-zsír-szénhidrát arányaira vagy ami van?

2012. jan. 28. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!