Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Beírhatok azért a panaszkönyvb...

Beírhatok azért a panaszkönyvbe a mekiben, mert vizezik az üdítőket?

Figyelt kérdés
Konkrétan én a sprite-nél és az ice tea-nél vettem ezt észre, a többit még nem kóstoltam.
2012. jan. 28. 10:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
panaszkönyv nincs, a vásárlók könyve meg azért van, hogy írjanak bele...
2012. jan. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
45%
Mindent vizeznek, mert az nem olyan üdítő. Az direkt vegyítősnek van csinálva. Mint a kool-aid. Ne mennyen el a szénsav, ezért a gép keveri be, mikor nyomod a gombot. Persze annyira nem kéne vizezni, amennyire teszik. Beírhatsz a könyvbe, de azt a kutya nem olvassa el.
2012. jan. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Víz?? ne panaszkodj, legalább valami egészségeset is kapsz a mekiben!
2012. jan. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

"Beírhatsz a könyvbe, de azt a kutya nem olvassa el."


mivel törvényi kötelezettségük 30 napon belül válaszolni, kétlem, hogy megengednék maguknak, hogy nem olvassák el

2012. jan. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy beírhatod, azért van!
2012. jan. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Emellett a jegyzőnek is meg kell küldeni a megoldásra tett javaslatot.

De ezt a meki egy ilyen beírásra simán tudja teljesíteni, ugyanis Coca-cola licenszben értékesíti az üdítőt, így a keverési arány meghatározott értékű, ezt az értéket a Coca-cola állítja be a gépen, és ezen nem tudnak úgy módosítani, hogy azt ne vegye észre a licenszelő. Vagyis csak egy Coca-colás igazolást fognak adni, hogy megfelelő a gép keverési aránya.

És igen, a "gépi" kólák esetén szörp+víz kombinációból kapsz bármilyen üdítőt...

2012. jan. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
és akkor hogy van az hogy a kfc-kben pl egyáltalán nem vízízű az üdítő?
2012. jan. 28. 11:11
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a Mekiben dolgozom. Úgy kapjuk meg, ezeket az üdítőket, hogy sűrítményként egy dobozban hozzák, teljesen más mint amit a boltban lehet kapni. Van egy gép ami a szódát csinálja(víz+CO2) és amikor te megnyomod a gombot akkor ott keveredik össze a szóda és az üdítő sűrítmény a poharadban. Egyébként az összesnél lehet látni, hogy megy bele a szóda is.
2012. jan. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én pont tegnap voltam egy KFC-ben, és ott pl teljesen vízízű volt az üdítő...

Egyébként valamelyik előzőnek: mi is írtunk már be szendvicsbárban a minősíthetetlen kiszolgálás és egyebek miatt, másolatot ugyan kaptunk belőle, de semmi értesítést kivizsgálásról vagy annak eredményéről (igaz utána pár hónappal meg is szűnt az egység, bár nyilván nem emiatt).

2012. jan. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Beírni beírhatod, de ne számíts rá hogy tesznek is érte valamit. Egyébként mindent vizeznek ott, és örülj hogy vizeznek is valamit, mert az ott kapható élelmiszerek 99,99%a műanyag tartósítós valami. Én eddig ezt nem vettem észre az italaikban, többnyire a mártásokban, meg a ketchup, majonézben vettem észre azt hogy fel van hígítva de jó az ízre.
2012. jan. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!