Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen fehérjedús kaját tudok...

Milyen fehérjedús kaját tudok vinni magammal suliba?

Figyelt kérdés
Eddig jó sok felvágottal megpakolt zsömlét vittem de kezd kicsit herótom lenni tőle.Légyszi adjatok tippeket hogy milyen "testépítő" kajákat tudnék magammal vinni suliba (olyanok kellenének amiket nem kell melegíteni mivel arra sajnos nincsen lehetőség).
2012. febr. 5. 17:29
 1/10 anonim válasza:
100%
semmit nem kell megmelegíteni így bármit vihetsz
2012. febr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Vigyél csirkemellet és pufirizst.
2012. febr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Oké hogy nem kell megmelegíteni semmit, de a főtt rizs hidegen az azért elég szar.Meg ugye a rántott húson a panír.Szóval érted, valami elviselhetőbb kell (nálam már az is csoda hogy 4 hónapja képes vagyok egyfolytában csirkével tömni magam) :)
2012. febr. 5. 17:34
 4/10 dirtboy ***** válasza:
80%
akkor ez lehet hogy ne a te sportod lesz,a hideg rizs az semmiség annak nem kéne gondot okoznia
2012. febr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
tonhal konzerv
2012. febr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Banán
2012. febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hidegen is finom... vagy ha nem, szeresd meg :D
2012. febr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Megpróbálom megszeretni. :D De kedves koszosfiú, ez az én sportom, attól még hogy kicsit finnyás vagyok 1-2 dologra, miért ne lehetne az én sportom?Nem kell ilyen cinikusnak lenni.
2012. febr. 5. 18:39
 9/10 A kérdező kommentje:
A banános válaszra még annyit hogy gyümit nem szívesen eszek napközben, mivel a fruktóz előbb a májon megy keresztül és ha a máj telített ch-val akkor megy is zsírba, mint tudjuk.A banán marad reggelinek. :)
2012. febr. 5. 19:11
 10/10 anonim ***** válasza:

teljes kiőrlésű kifli/zsemle

-alulra fűszeres túrókrém/körözött+sonkák+sováyn sajt+főtt tojás+uborka/retek/paprika

-főtt tojás+uborka/retek

-sonka+sajtok+uborka/retek

-főtt hús/párolt hús(csirkemell, sováyn főtt sertéshús/marhahús)

-túró+pufirizs+ubroka

-pufirizs+sonkák+sajt+ubroka/retek

-párolt /sült hal+uborka/csalamádé

-körözött+ubroka

-mozzarella sajt+ubroka

-mexikói/tojás/hús saláta+csalamádé

-tonhal sós lében/paradicsomszószban/mexikói stb+csalamádé

-sült csirke almával töltve+pufirzs

-lecsós sertésoldalas+csalamádé+mustár

-fasírt(nem kell olajban, elég darálthús+rizs+fűszerek+tojás és tepsiben alufólián kisütni)+csalamádé

-zabpehely+túró

-zabpehey+fehérjeturmix

-lencsepürü+sonka+sajt

-omlett(otthon 2-3 tojásból kisütöd, töltheted hússal/májjal és zöldségekkel majd feltekered alufóliába-ezt nem kell melegíteni)

2012. febr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!