Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szoktatok ebédet rendelni?

Szoktatok ebédet rendelni?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam, hogy melyik éri meg jobban rendelni vagy otthon főzni?
2012. febr. 12. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
utána kell nézni igazábol ha van olyan étterem ahol aránylag nem drága és egészséges finom az étel miért ne.én is elfiloztam rajta de akkor a gyereknem fogja megkostolni azokmat a finom ételeket amit csak te tudsz ugy elkésziteni. nem tom magadra gondoltál e csak hogy te eszed vagy a gyerek is azt eszi
2012. febr. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy ebéd leves+második 1000ft.

Annyiból megfőzök itthon, és a gyereknek, nekem és a férjemnek is van egy egytál étel.

Pl. pörkölt tésztával. Fél kiló hús 500ft, hozzá 1 csomag tészta 250ft, ha tejfölösen akarom akkor még + 100ft a tejföl, 750-850ft.

Borsó leves 300ft túrógombóc 400ft,

Rántott hús hasábbal 750ft,húsleves farhátból250ft.

Ezek csak példák, de 1000ft-ból 4 főre simán ki lehet hozni egy ebédet, és tudod mi van benne.

2012. febr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Helyes ott a pont kedves utolso

de ha csak idöhiány miatt nemtud fözni az anyuka akkor rendelhet nyugodtan

2012. febr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Utólsó vagyok, ha mondjuk nincs kedvem főzni, vagy nincs időm, pizzát rendelek, de egy nekem, egy a férjemnek, és akkor jut a gyereknek is belőle, 3000ft. McDonaldsz 2 nagy menü 3000, + a gyerek 500. Vagy veszek egy grill csirkét, sütök hozzá hasábot, az már csak 1000ft, vagy veszek hurkát kolbászt, gyorsan megban, és az is 1000ft.


Én bárhogy is számolom, drága az ebéd rendelés, mer annyiból már 4 ember jól lakik, ami ott egy főre jutó adag, mert arra kevés hogy neked és a gyereknek is elég legyen.

2012. febr. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
közben valaki írt, az előtti voltam:)
2012. febr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Nálunk a közelben van egy magyaros étterem (kifőzde, de kultúrált körülmények között, egy nagyáruházban.) Lányom nagyon szereti a főztjüket, hasonlóan főznek mint én, és egy manű 650 Ft, ha egy héten 4-szer rendelnék, akkor 550 Ft lenne. Hatalmas adagot adnak, kettőnknek bőven elég. Teljesen hagyományos ételek vannak, különböző levesek, rakott ez meg az, nokedli pörkölttel, stb. családi vállalkozásban csinálják.

Mi néha séta keretében elmegyünk és hozunk magunknak ebédet, de nem minden nap, csak ha nincs kedvem főzni. Nekem ez megváltás néha:)

Szomszéd néni elmúlt 75 éves, ereje teljében van, és többször találkoztunk már ott. Gondolom ő kiszámolta, hogy megéri ott enni, mint hogy egymagára főzzön.

2012. febr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sokszor rendeltem itthonra magamnak. Párom nem igényelte a főtt ételt este, mert napközben evett a munkahelyén. A picinek külön főztem babakaját, kezdetben elég volt fél üveg bébiétel is neki. Magamnak meg rendeltem, hogy ne kelljen 1 tányérnyi kajával pepecselni, és így legalább tutira ettem főtt ételt. Interfood és totalfood nálam nagyon bevált, kb. 750 Ft mindkettőnél egy-egy menü, ami kis leves, kis második, egymagamnak bőven elég. Ha minden nap ezt meg akartam volna csinálni magamnak, akkor tök nyűg lett volna. Kitalálni állandóan, hogy mit főzzek, tutira nincs hozzá meg valami, elmenni messzire bevásárolni.... nekem így egyszerűbb és kényelmesebb volt, nem csalódtam bennük, jól főznek. Én meg itthon csak hétvégén főztem.

Azóta már dolgozom, kisfiam bölcsis. Este nem eszik főtt kaját, csak a bölcsiben ebédre, estére nekem és páromnak sem kell főtt kaja. Munkahelyemen is interfood-rendelők vagyunk, így tutira eszek főtt kaját minden nap. Ugyanúgy csak hétvégén főzök.

2012. febr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!