Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik az ebédet rendelni...

Akik az ebédet rendelni szokták! Honnan rendeltek, ahol finom és egészséges kaják vannak? Ilyen előfizetős kiszállítós, és netpincéres egyaránt érdekel.

Figyelt kérdés
Tök meg vagyok ezzel lőve, régen jellemzően ugye tésztát vagy pizzát vagy egy jó hamburgert rendeltem, vagy valami rántotthúst körettel, ilyesmiket. Ugye most ez nem megy, ezért most fogalmam sincs hogy honnan kéne rendelni, ami finom is, és nem is hízlal.
2011. ápr. 13. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Én innen rendelek, nekem bevált, persze ki kell tapasztalni hogy mit érdemes rendelni és mit nem.

2011. ápr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem pl. nem vált be az Egészségkonyha. Sok szállítót kipróbáltam sok év alatt, és mindössze 2 alkalommal volt, hogy egy az egyben kidobtam kaját, mert ehetetlen volt. Az egyik az Egészségkonyha volt, reklamáltam, és visszaadták a pénzt.

Ennél jobb a Teletál vagy a Cityfood, de csak akkor egészséges, ha a fittnes-low carb-stb. elnevezésű sorokból rendelsz.

Jó a Norbi update (a Teletál szállítja), tul.képpen ízben és mennyiségben a legjobb, amit ismerek, azzal a megkötéssel, hogy soha nem rendelek édeset, mert édesítőt használnak, és nem vagyok hajlandó édesítőt enni.

A Gastroyalt borzalmasan sósnak találtam.

A legegészségesebb az Angyalok konyhája lenne, de megfizethetetlenül drága, viszont bio is és reform is.

Én azt javaslom, hogy próbálj ki többet és a saját véleményed alapján dönts.

Van vega is, ha több zöldségre vágynál (néha jól esik):

Vegafutár egész finom, most is tőlük rendeltem. Vegafood nekem nagyon nem jött be (másik, amit kidobtam), tocsogott az olajban valami zöldséges tarhonyás dolog, de annyira, hogy olyat még nem láttam.

Ja, van még a Biochief, azzal nagyon szemezek (nem azért, mert bio, hanem mert reform), de az is nagyon drága sajnos.

2011. ápr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja, Tőzsde állítólag jó, de nálam azzal indítottak, hogy nem hozták ki a rendelt kaját "adminisztrációs hiba miatt", és még csak nem is szóltak, mikor reklamáltam, elnézést sem kértek.

A többinél, ha reklamálsz, akkor vagy kapsz ajándék sütit vagy visszaadják a pénzt.

2011. ápr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kaposvári vagy ?
2011. ápr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Egészséges és finom nem létezik, mindegyik tele van izfokozóval meg szinezékekkel, hogy olcsóbban lehessen elöállitani. Sokkal egészségesebb és finomabb, ha saját amgad fözöl NYERS alapanyagokból, füszerkeverékek, leveskockák és hasonlók nélkül, más módszer nincs rá.
2011. ápr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudok főzni és időm sincs rá. Nem is igazán szeretem a főtt ételt, de mégse lehet egésznap uborkát enni túróval. Max akkor lenne időm főzni, ha edzés helyett oldanám meg, annál meg mégiscsak jobb edzeni inkább :)
2011. ápr. 13. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!