Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy bírjátok ki hogy este...

Hogy bírjátok ki hogy este nem esztek?

Figyelt kérdés

sok ismerősömtől hallottam, hogy este 6, 8 vagy 10 óra után már nem eszik.

én pl most is eszek és nem is tudok addig elaludni míg tele nem "zabáltam" magam.

(ha ez számít egyáltalán nem vagyok kövér)


2012. febr. 16. 02:19
 1/6 anonim válasza:
Azt hiszik az esti kaja jobban hizlal, pedig ez hülyesèg... Én is eszek este 6, 10 aztán még éjfél után is mégis vékony vagyok. Nem birnám ki ha nem ehetnék lefekvés elött, az a legjobb:)
2012. febr. 16. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hozzászoktatják magukat. van akinél hónapokig is eltarthat, de végül már nem is fogja kívánni az esti kajálást. én is próbálom magam tartani legalább az este 8 órához, utána ha nagyon éhes vagyok megiszok egy vagon vizet hogy valamennyire eltelítsen.
2012. febr. 16. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Béla211 ***** válasza:
Itt nem arról van szó h hizlalna, hanem lehet h emiatt vagy fent még most is."A késő esti étkezés jelentősen zavarhatja az alvást. Este 22:00 után a szervezet átáll arra, hogy elégesse a nap során felhalmozódó salakanyagokat és beépítse a felszívódott tápanyagokat. Az este tíz óra után fogyasztott étel azonnal méreganyagok felhalmozódását eredményezi a szervezetben, így másnap reggel fáradtan, és energiahiányos állapotban ébredünk. Fontos, hogy az este 8 óra utáni étkezés könnyebb legyen az ebédnél, ez jelentősen hozzájárul az egészséges emésztéshez. "
2012. febr. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, kedves utolsó mikor régen nem ettem ilyen későn akkor sem tudtam aludni nem teli hassal :)
2012. febr. 17. 01:48
 5/6 anonim ***** válasza:
én is addig iszom, amíg elmegy az étvágyam
2012. márc. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ti ilyen alkatok vagytok. barátom is nagyon sokat eszik, de rettentő vékony. hátránya persze hogy hiába járt le gyurni, nem birt felszedni igy sem kilokat. ilyen szálkás a testetek és ehettek bármennyit, nem fogtok hizni.
2012. márc. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!