Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az óvodában mivel ízesítik a...

Az óvodában mivel ízesítik a teát?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni,vajon mivel ízesítették (illetve ízesítik talán még manapság is)az óvodában,iskolában a teákat,mert a gyerekeim a mai napig azt emlegetik,hogy ott milyen "finom" volt.Valószínű nem mindegy az alapanyag(tea,cukor,citrom vagy ezek pótlója)és a megfelelő arányok használata.
2009. jún. 4. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá az ovodában - itt senki se tudja megmondani, hogy nálatok mi van a teában az ovodában.
2009. jún. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hmm..ovistea, imádtam :) Szerintem nincs benne más, mint víz, teafű (inkább filteres)és töménytelen mennyiségű cukor.
2009. jún. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is emlékszem, nálunk a napköziben is volt ilyen, bár nem mindig ezt adták. Mi a barátnőmmel csak bogyó teának hívtuk, és picikét pirosasabb színe volt, mint a másik fajtának. Hú, de megkívántam! :) nyami!

Amúgy pedig csatlakozom az előttem szólókhoz! Kérdezd meg az oviban a konyhás néninek, hogy mivel, miből csinálják! Aztán oszd meg velünk is! ;)

2009. jún. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
néninek=néniket, bocs (előző)
2009. jún. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hmm...de szerettem az ovis teát:)

Szerintem filteres teafű+sok-sok cukor az egyszer biztos!:D

2009. jún. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!