Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van olyan történeted, hogy az...

Van olyan történeted, hogy az iskolában/óvodában meg kellett enni mindent ebédnél, mert különben addig nem állhattál fel?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 17:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen szerencsére nem volt, de az egyik ovónőnek mániája volt, hogy mindent meg kell kóstolni. Mondtam neki, hogy a székely káposztát nem szeretem, de ennem kellett belőle valamennyit. Ki is hánytam nyomban:D Azóta a szagától is rosszul vagyok.
2011. jún. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
98%

Volt hát!:)

Addig nem állhattam fel, ameddig meg nem ettem a Rágós Marhahúst.És adtak hozzá bubis vizet :) rossz élmény :)

2011. jún. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Na nekem az egész gyerekkorom erről szólt,mondjuk,nem az óvódában,ott szerencsére nem foglalkoztak vele különösebben,hogy mennyit eszem,sem a napköziben,hanem otthon.A mai napig kísértenek a szomorú vasárnap délutánok,előttem a hideg húslevessel-mert amíg meg nem eszed,nincs második,meg nincs süti,meg amig meg nem eszed,nem állhatsz fel az asztaltól stb.-persze,lehet,hogy a finom rántott húst már megettem volna,de én az általam nagyon utált leveseknél mindig elakadtam...
2011. jún. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egyszer spenót volt, és aztmondtam rá hogy fúj én ezt meg nem eszem, és a sarokba állított ebéd végéig. Főiskolai gyakorlaton persze ugyanabba az oviba kellett visszamennem és hát ki volt a mentorom? Aki anno a sarokba állított :) hát mit mondjak, egyből ez jutott eszembe, pedig nem sok mindenre emlékszek oviból :)
2011. jún. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Elsőben, szafaládét. Utána két hétig beteg voltam. Gyomorrontás.
2011. jún. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt ilyen, de a srácaimnak azt szokták mondani az ovónők, hogy kóstoljanak meg mindent, de nem erőszakosan!

Ezért van az, hogy a múltkor brokklikrém levest kellett csinálni, "de úgy mint az oviban!"


Azóta eljutottunk odáig, hogy a sültkrumplit csak csipegetik, a borsófőzeléket meg megeszik!

:)

2011. jún. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Nekem szerencsére ilyen nem volt, VISZONT manyi néni folyton azzal fenyegetőzött, hogy bütyköt köt a fütykösünkre ha nem esszük meg az ebédet :S:S:S ovis korunkban ez fogalmunk sem volt hogy mit jelent, és sajnos el képzeltük, hogy mi van ha tényleg bütyköt köt rá, és akkor hogy fogunk pisilni, fúúú ez nagyon megijesztett :D:D egyből megettünk mindent! :D
2011. jún. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Velem szerencsére nm volt ilyen, épp minap beszéltünk barátnőmmel és mesélte azóta utálja a tejet, mert addig nm mehetett játszani a többiekkel, míg meg nm itta. Nem értem ez mire jó?..
2011. jún. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Konkrétan ilyen nem volt.Volt "jobb".Napköziben nem ettem meg az uzsonnám, mert nem voltam éhes, ezért kidobtam.A "nagyon okos" napközis tanárnőm meg kiszedette velem a kukából.Meg is etette volna velem a nem normális, de én nem voltam hajlandó.Ezért rám parancsolt, hogy vigyem haza és otthon egyem meg.Másnap mondta is anyámnak(aki mellesleg egészség ügyis), hogy mit tettem és megkérdezte, meg ettem-e a szemetesből kiszedetett buktát.Mondta anyám, hogy hallotta mi történt és nem ettem meg, nem is engedte volna meg, hogy kukából uzsonnázzak és szigorú tekintettel megkérte a tanárnőt, hogy még egyszer ilyen "kukából etetés" ne forduljon elő.
2011. jún. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Mellesleg nem értem, minek az étkezésből kínzást csinálni?Ezzel csak elveszik a gyerekek kedvét az evéstől.A gyerek tudja, mennyi az elég neki.A tömés semmire sem jó.Aztán meg pampognak, hogy jaaajj!Túlsúlyos a gyerek.
2011. jún. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!