Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért nem bírom meginni a...

Miért nem bírom meginni a cukros üdítőket?

Figyelt kérdés

Nem vagyok cukorbeteg. Egyszerűen 3x olyan szomjas leszek tőlük. vizet sajnos nem szeretem, semmilyen formáját sem, a buborékosat sem.

Olcso dolgok pont jok, mert azok édesítőszeresek. Cola, cappy, nestea, semmit sem birok meginni, csak az olcso változatait. de még az otthoni teat is csak édesítővel. más is van igy? vettem piroska szörpöt, hogy ne mindig azt igyam ami gyümölcsöt sem látott. hát nagyon finom, de erre is ugyan ugy szomjazom. miért lehet ez, elvileg semmi bajom.



2012. febr. 23. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:

A cukor hirtelen megdobja az inzulin szintet, vagy vércukorszintet(asszem), és utána ugyanolyan hirtelen esik is le, ami miatt iszonyatosan éhes/szomjas lehetsz utánuk.

Igyad csak az édesítőszereset, a cukor egyébként sem egészséges.


Tedd fel a kérdést a fogyókúra témakörben, ott biztos pontosabb választ kapsz majd!:)

2012. febr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha esetleg meg bírod inni (én nem), akkor natúr teát igyál. Tehát se cukrot, se semmit ne tegyél bele. Sokan szeretik így :)
2012. febr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!