Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül az élet Németor...

Mennyibe kerül az élet Németországban?

Figyelt kérdés
Mennyiben különböznek az alapvető élelmiszerek árai itthon, és külföldön?Szeretnék kimenni dolgozni, de azért érdekelne, hogy tudnák-e félretenni is belőle, vagy az összes elmenne kajára.Ismerősöm, aki fél éve kint van kb 1400 Eurót keres tisztán.Azt mondja, hogy havonta a legtöbb, ami kajára ment el, az kb 250 Euró volt, de ebben benne volt a hús,sör stb, tehát egyáltalán nem koplalt. Hihetek neki? Egyébként a Lidl-ben vásárol.
2012. febr. 25. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy főre szerintem reális, főleg, ha a Lidl-ben vásárol, de ehhez azért még jön a lakás, számlák, stb.

Mi hárman élünk kb 1800 euróból.

2012. febr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha ebből a netto 1800 Euróból még lejön az albérlet+rezsi,étel stb..., akkor nem hiszem, hogy túl sok marad hónap végére. Én netto 1400 Euro-t kapnék, de szeretnék félretenni. Szerinted ebből mennyit tudnék eltenni? Csak a kaját kell állnom, a szállást+ rezsit fizetik.
2012. febr. 25. 20:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Az 1800-at úgy értettem, hogy kb. annyiba kerül az élet mindenestől, úgy, hogy a gyereknek pelenka, stb. Ha neked csak a kaját kell állnod, akkor 400 euróból meg tudsz élni, a többit félre tudod tenni. És akkor még egy kicsi szórakozás is belefér.
2012. febr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!