Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németországban milyen az...

Németországban milyen az élet? Berlinben?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 19:42
 1/5 anonim válasza:
100%
berlin a legelettelibb varos europaban en evek ota ott elek es meg mindig szerelem................
2010. júl. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Erre én is kíváncsi vagyok,mert mi is most gondolkodunk a ki költözésen!
2010. júl. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
én itt élek már egy éve. én nem vagyok annyira elájulva tőle.(mondjuk én sosem voltam oda németországért) egy biztos tele van jobbnál jobb éttermekkel,bárokkal hangulatos, szép épületek vannak és ha nagy művészlélek az ember akkor biztosan nagyon bejön neki, mivel minden utcában van legalább 2 galéria pláne itt a központban.
2010. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Milyen a megélhetés?Milyen árak vannak?Lakás bérlés drága?
2010. júl. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
mi jó helyzteben vagyunk mivel a férjemet mint mérnök helyezték ide. én nem is dolgozom. ő jól keres, a lakás mivel a központban a legjobb helyen van ezért elég drága 950 euro. de ebben minden benne van , víz, fűtés,áram , internet, garázs. de más helyen , külső kerületekben asszem 400-500 euró körül lehet bérelni. a bolti árakról annyit hogy mi heti 80-100 euróból simán megoldjuk a kaját kettőnknek és úgy hogy ebben benne van néha kajarendelés is, de ha valaki nagyon spórolna szerintem 60 euróból kijön két ember kajája 1 héten. amúgy Berlinben és környékén van a legnagyobb munkanélküliség németországban, szóval ha valaki mindenáron németbe akar költözni én azt mondom, hogy még mindig jobb Frankfurt,München környéke. ja és munkavállalási engedély is kell szóval németország nem éppen a legegyszerűbb eset.
2010. aug. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!