Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit vigyek az iskolába reggeli...

Mit vigyek az iskolába reggelinek?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy nagyon válogatós vagyok. Sőt nagyon vékony is. Sosem reggelizek. Az iskolába viszek egy szendvicset, otthon ebédelek és ez az egész napos kajám. NEm azért nem eszek mert nem vagyok éhes, hanem azért, mert sok mindent nem szeretek és sosincs otthon olyan amit szeretek. Találtam pár olyat amit lehet még enni: párizsis kenyér; bundáskenyér; melegszendvics; gofri; tükörtojás; kalács. Van ötletetek, hogy mit tudnék még vinni reggelire?
2009. jún. 7. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A szendvicsek terén rengeteget tudsz variálni. Például fehér kenyér, magvas kenyér, barna kenyér, kifli, zsemle... Akkor rá vaj, vajkrém, szendvicskrém. Erre párizsi, szalámi, sonka, tarja. akkor erre sajtok, zöldségek, pl uborka, saláta, paradicsom, paprika... Rengeteg variáció van!

Ha szereted a puffasztott rizst, akkor abból is készíthetsz szendvicset. Vagy viszel magaddal nutellás kiflit, az is finom!

Vannak ezek a jó reggelt kekszek, az pl egy almával, egy narancslével szintén nagyon finom! Vagy egy kis tálkában müzli, plusz egy joghurt...

2009. jún. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Írd le magadnak, hogy mi az amit szeretsz, mit ennél meg szívesen. Abból csinálhatsz szendvicset.

Pl. saláta, uborka, retek, paradicsom, paprika, gépsonka, párizsi, tavaszi felvágott, tarja (sonka), vaj, ízesített vajkrémek, majonéz stb. Amit szeretsz azt írd össze és mindig ezekből vegyél valamit és akkor válogasd össze. Így nem is kell mindig ugyanazt enned.

Vihetsz még iskolába narancsot, almát gyümölcsöket.

Kenőmájas, pick szalámi, nutella, milky way, lekvár stb. valamit csak szeretsz ezek közül.

Én is válogatós vagyok, ezért sokszor ugyanazt eszem. De már rettenetes, most keresek új recepteket a neten és próbálom úgy elkészíteni, hogy ha nem is a kedvencem finom legyen. Idegesítő állandóan ugyanazt enni egy idő után.

Ja és sajtot is tehetsz a szendvicsbe, ha szereted. Ha pedig nem akkor próbálj ki másfélét, rengeteg sajt van.

2009. jún. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
szendvicseket 100 féleképpen varriálhatod, ahogy csak szereted. A péksütikkel hogy állsz? Én pl régen mindig azt vittem suliba, abból is rengeteg félét választhatsz. Ha gondolod még vihetsz egy-két szelet pizzát, gyümölcsrizst, puffasztott rizst, gyümölcsöket, csokit, süteményt.
2009. jún. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Én magvas kenyérbe (amin van tökmagtól kezdve a szezámmagig mindenféle mag) szoktam füstölt sajtot, Pick szalámit, paradicsomot tenni. Nem létezik annál finomabb :) Vagy csak simán jó sok sajtot, az is isteni.
2009. jún. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettek.
2009. jún. 8. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!