Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Heti 2 (néha 3) kék Monster...

Heti 2 (néha 3) kék Monster (500 ml) mennyire ártalmas?

Figyelt kérdés
Általában suli után iszok, amikor le vagyok zsibbadva. :D

2012. márc. 8. 20:26
 1/7 anonim válasza:
mindegyik energia ital ártalmas én csak azt tudom tanácsolni , hogy tonkre teszi a belso szerveket a fogakat foleg a szivet...én már megtapasztaltam nagyon fájt a szivem ezert hagytam abba.és másba is van energia tartalom valami egészséges
2012. márc. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon! Heti 1 is sok. Most még nem érzed, majd 35-40 évesen. Energia ital, cigi, alkohol, kóla stb... Mind-mind káros és ártalmas. Én sem hittem el és a férjem se. Most 33 és 35 évesen jönnek elő a bajok.
2012. márc. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Tényleg ártalmas. Én sem hittem anno senkinek el aki ezt állította. Olyan helyen dolgoztam, ahol nagy igénybevételnek voltam kitéve (erdészet). Volt h hajnaltól estig munka a fával. tiszta punnyadt voltam már kora délelőtt, és rászoktam én is a Monsterre. Bár én a sárgára.

Később váltottam melóhelyet, de a Monster megmaradt. pár hét után elkezdett szúrni a szívem, rosszul voltam. Nem tudtam aludni stb. Mint kiderült az energiaitaltól volt. Esténként néha annyira durván szúrt h majdnem mentőt hívtam.

3 éve nem ittam már szerencsére, minden bajom elmúlt. Azóta ha iszok egyet is, egyből rám jön a szédülés, a hányinger, rá 5 percre hasmenés.

2012. márc. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 5-7 évig iszogattam szolidan és végül engem is legyűrtek a mellékhatások!

Rossz vérkeringés, szívbajok, hideg végtagok és ha megiszok egyet már megyek is fosni...

A szervezet egy ideig bírja aztán annyi...

2012. márc. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rászoksz, és akkor már heti 2-3 nem lesz elég. Inkább ne idd.
2012. márc. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Az energiaitalok elképzelhetetlenül ártalmasak.Rengeteg cukor és koffein van benne.Teljesen tönkre teszi a szervezetet.Nem is szabadna ilyeneket árulni.Rengeteg mellékhatása van.NE IGYÁL ENNYI ENERGIAITALT.


KÁHÁGÉ

2012. márc. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én szerintem rászoktam az energiaitalra...:D van mikor naponta iszok monster, ha nem naponta akkor 2-3, de közben valami kisebb dobozost iszok, általában hell-t..:D kb 1 éve iszok folyamatosan, és semmi bajom sincs. se magas vérnyomás, se semmi. de azért hogy ha nem vagy "meghalva" érte, szerintem ne vedd meg :D 16/F
2012. márc. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!