Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Te milyen terméket veszel...

Te milyen terméket veszel szívesen egy boltban?

Figyelt kérdés

Ételt,italt,édességet,pékárut,alkoholt,gyümölcslét,üdítőt...stb?

Mit látnál szívesen az itthoni boltokban,amit esetleg csak külföldön láttál?

A legolcsóbb,közepes,vagy drágább termékeket is megvásárolod?


2012. márc. 15. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt veszek, amire éppen szükségem van, felesleges dolgot nem veszek, nem is engedhetem meg magamnak. Ha megoldható, akkor nem a legolcsóbbat veszem, de csak ha megfelelö a minösége is.
2012. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk már egy ideje nem lakom Mo-n, de azért leírom. Szinte bármit megveszek, kaja, pia (alkohol & üdítő), édesség, ilyenek. Kajából főleg készkaját vagy olyan alapanyagokat veszek amikből gyorsan megvan az étel, pl rizs + valami szósz, tészta + szósz, zacskósleves, fagyasztott pizza, halrudak, ilyenek. Legolcsóbbat ritkán, inkább a közepes és drágább kategória amit megveszek. Nem csóró vagyok csak lusta.
2012. márc. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Ha lehetne kicsit pontosítani!Pl pontosan mi a kedvenc termék,esetleg márka névvel is!?

2012. márc. 15. 20:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Én teljesen meg vagyok elégedve a Spar Budget termékekkel, meg a többi bolt saját termékivel is. Kivéve a Tesco-t, abból sok rossz saját termék van.
2012. márc. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem az a lényeg, hogy minél kevésbé feldolgozott termékeket kapjak, és lehetöleg jó minöségben. félkész-kész élelmiszereket nem veszek, mert jobban szeretem, ha én készitem el úgy, ahogy nekem tetszik. Mivel elég sok adalékra túlérzékeny vagyok, fontos, hogy ezek nélküli dolgokat tudja venni.

Márkákhoz nem ragaszkodom, több mindent kipróbálok, és ami tetszik, azt veszem máskor is.

2012. márc. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!