Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért undorodok az ételtől?

Miért undorodok az ételtől?

Figyelt kérdés
Már 23éves vagyok, és alig bírok enni. Nem azért mert kövérnek tartom magamat, hanem azért mert egyszerűen rosszul leszek ha ránézek valamire. Nagyon ritka az ha jó étvággyal eszem. Mér lassan 10éve megy ez így, azt hittem kinövöm..de semmi változás. Mi lehet az oka? esetleg megoldás rá?

2012. márc. 22. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi az oka de ez így nagyon nincs rendjén...

Mindenesetre érdemes lenne szedned egy kis MagneB6-ot. Annak van étvágyfokozó hatása!!

2012. márc. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Velem is volt ilyen de nálam elmult.Milyen magas vagy és hány kiló??
2012. márc. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én az ellenkező véglet vagyok, tehát el sem tudom képzelni, hogy létezik ilyen. Belegondolva, jobb a te állapotod, mert annyi táplálékot csak veszel magadhoz, amennyi energiát ad a feladataidhoz, tehát nem érzed, hogy gyűrni kellene magadba az ételt.Én vissza kell, hogy fogjam magam, mert akkor is eszek/ennék, ha már nem is vagyok éhes, csak a szemem kívánja. Persze minden bevitt étel nemkívánatos kalória.

Éhezz ki! Egyél háromszor naponta 7 - 13 - 18 órakor, csak megéhezel. Vannak étvágyat csináló étrendkiegészítők.A gyógynövényes ajánl cseppeket. Lehet, kevés a gyomorsavad, akkor azt kell rendbe tenni. És igyekezz megteríteni, a kaját úgy elkészíteni, mint egy műalkotást: pl salátástál különböző színű komponensekkel! Én sajnos nem vacakolok vele, úgyis egy helyre megy felkiáltással. De gondolom az esztétikum kedvet csinál az étkezéshez.

2012. márc. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez akár vérszegénység, vagy májbetegség jele is lehet, nem tudom, mennyire súlyos, de talán nem ártana egy kivizsgálás.
2012. márc. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

most voltam kivizsgáláson és semmi gond nincsen szerencsére

az orvos meg nem tudott semmit mondani...

160cm, 42kg vagyok

2012. márc. 23. 13:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Az alkatod miatt nem kell szomorkodnod - sokan elfogadnák.

Csak rá kellene érezned az ízére, hogy enni öröm. Persze mértékkel:)

2012. márc. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!