Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Imádom a sült krumplit! Hol...

Zoli780806 kérdése:

Imádom a sült krumplit! Hol kapni a legfinomabbat? Meki?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

A legfinomabb amit otthon csinál az ember.


Nem fagyasztott izéből, hanem a kertből szedett krumplit meghámozva, szép vékonyra kézzel lecsíkozva, beledobva a forró olajba/zsírba és hirtelen megsütve. :)

2012. márc. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Amit a nagymamád, vagy az anyukád süt, az a legfinomabb. Egyébként meg veszel 3 db nagyobb krumplit, nyersen megpucolod, hoszúkás csíkokra felvágod, és olajban kisütöd. Jobb lesz, mint bármelyik McDonald's-ban.


Nekik más sült krumplikhoz képest kifejezetten rossz a sültkrumplijuk, de annyira nem tudták elrontani, hogy ne legyen ehető. Ellenben kiválóan megszervezett a franchise rendszerük. Tőlük azt érdemes eltanulni, nem a sültkrumplit.

2012. márc. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem szeretnék "bűdösíteni"...inkább megvenném készen.
2012. márc. 22. 22:18
 4/11 anonim ***** válasza:
utána 20 percig szellőztetsz,kitársz minden ablakot,vagy kezébe nyomsz egy ismerős nagymama korú,láthatóan sok szabadidővel rendelkező nőnek a környezetedben(biztos van ilyen,gondolj csak bele) 3000 Ft ot,és abból kapsz egy óriási adag sült krumplit... rányomsz annyi ketchupot,ami jólesik,és már eheted is... :) amúgy egészségtelen...
2012. márc. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem a Belfrites.
2012. márc. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Belfrit? Hallottam már róla! De sok helyen van! Hova menjek? Neked melyik a kedvenced?
2012. márc. 22. 22:33
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
A Mekinek a krumplija a legjobb, ha már gyorsétterem és kész krumpli.
2012. márc. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Belfrit: nekem a Corvinban lévő, mert a Westendes van meg közel, de ott általában túl nagy a tömeg. Van fűszeres és sós, azért szeretem mert kb. 200 ft-ért lehet hozzá különféle szószokat venni, csipőset, hagymásat...stb.


[link]

2012. márc. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem lesz büdös, csak ha odaég. mekis meg csak müanyag, közepe nincs is krumplinak.
2012. márc. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

kipróbáltam ma a Belfrit Pólus Center éttermet! K***a jó volt a krumplijuk meg a szamuráj szósz. Fűszeresen kértem, azt hiszem holnap is oda megyek :)))))


Köszi a tanácsot! Éljen a Belfrit!

2012. márc. 23. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!