Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Másnaposság ellen?

Másnaposság ellen?

Figyelt kérdés

Láttam már több filmben is meg olvastam is neten, hogy van valami összeturmixolt lötty amit ha nehezen is de megiszok akkor jobban leszek tőle.(Lehet, hogy kamu vagy hülyeség)

Ti hallottatok már ilyenről??



2012. ápr. 5. 13:43
 1/4 anonim válasza:
hát szerintem hülyeség... amúgy én mikor részeg voltam az segített 5 perc alatt kijózanodni hogy ettem csipszet meg kenyeret, lehet hogy az másnaposság ellen is hasznos.
2012. ápr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

a kajás cucc beválhat, de az inkább részegség ellen jó...

mert a kaja felszívja az alkoholt és segít megemészteni, mert a másnaposság is azért van mert az alkohol nehezen ürül ki...

2012. ápr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyél valami langyos könnyű levest, igyál egy kis teát, esetleg tejet, aztán feküdj le és aludj, akármit ehetsz ihatsz, legkönnyebben úgy esel túl rajta ha kialszod magad?:)
2012. júl. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
tejes banánturmix
2014. aug. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!