Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit javasoltok tea, gyümölcslé...

Mit javasoltok tea, gyümölcslé? (lent a többi)

Figyelt kérdés
A zöld teától hasmenésem van, a gyümölcs teákról már nem is beszélve, hibiszkusz van bennük, a wc-ről sem tudok felkelni. A fekete tea nem egészséges, sok benne a koffein, és ráadásul az epém miatt sem ihatom. A gyümölcs levekből meg olyat szeretnék, ami nem hízlal, és nincs bennük sok adalékanyag. Sokáig a lightos, update leveket ittam, de most már nem bírom, szerintem az édesítőszerek miatt. Vélemények?
2012. ápr. 10. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Se cukor, se édesítő?

A vizet próbáltad már?

2012. ápr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én legtöbbször ásványvizet iszom, vagy néha gyógyteát izesités nélkül.
2012. ápr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyümölcs(lé) lepárolva. Kisüstinek hívják. Attól nem lesz hasmenés.
2012. ápr. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Marad a gyógytea, ahogyan előttem írták, de ezzel azért vigyázz, túl sokat és túl sokáig nem szabad belőlük inni, mivel a hatóanyag felszaporodhat a szervezetedben.
2012. ápr. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!