Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ez a Bestfood kaja mindig...

Ez a Bestfood kaja mindig ilyen pocsék szokott lenni?

Figyelt kérdés

Csak pár hete próbálunk rendelni tőlük, de a nevük ellenére félelmetesen rossz. Ma a rakott krumpliban befőttes gumik voltak, lehet, hogy műbél szeletek, de kolbászt nem találtam, viszont ebből a gumiból 10 db-ot számoltam össze! Tojás sem volt. Múltkor arató gulyás néven egy szürke levet kaptam gerslivel és káposztával, ami után ment a hasam. Eszi ezt még valaki rajtam kívül?

:(


2012. ápr. 11. 12:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem ismerem, még nem rendeltem tőlük. Szerintem nézz másikat. Egyik, ami ajánlatos, valami helyi menza, vagy étterem, aminek van kiszállítása. Ezekben szinte kizárt, hogy csalódjon az ember.

Én most egy olyantól rendelek, amelyik kiszállít az egész ország területére: [link] (Budapestre külön honlapjuk van, ha bp-i vagy.)

Eddig meg voltam elégedve a minőséggel.

2012. ápr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!